Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem lehet, hogy csak egyes...

Nem lehet, hogy csak egyes srácok misztifikálják és bonyolítják túl ezt a leszólítás dolgot és igazából nem is olyan nagy dolog?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az emberek túl gátlásosak. Mind. Ezért nehéz ilyen egyszerű dolgot véghezvinni. De én nem hibáztatom őket. Annyira.
2014. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mr. Brown ***** válasza:
Nem nagy dolog, de az emberek nem szeretnek veszíteni és nem szeretik, ha az önbecsülésükön csorba esik, márpedig ezekre mindig van esély egy "leszólításnál". Ha ezeken túl tud lendülni az ember, akkor könnyű mint a karikacsapás.
2014. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én attól félek, hogy az egyikőjük nem küldene el, és nekem kellene szórakoztatnom.
2014. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én igazából csak a bunkó elutasítás miatt tartok a leszólítástól. Bár nem volt még benne részem, eddig aki nemet mondott az kedves volt.
2014. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*DOAAAAANG*


Figyelem figyelem! A mai pua oktatás kezdetét vette!!! GYERTEK IDE ÉS MINDENKI ÜBERLAZAOLASZ LESZ! Nem király, nem sirály hanem ZSIRÁLY

2014. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mióta egy ilyennél megaláztak,és ezen kívül is csak elutasítást kaptam,már meguntam komolyan mondom.Másnak biztosan könnyű,akinek vannak sikerei ebben,de akinek nincsen az mit csináljon?!No mindegy,csak szemléltetni szerettem volna,hogy nem mindenkinek ilyen könnyű,és nem mindenkinek mondanak ám igent,és ha még meg is aláznak egy ilyen helyzetben,na utána állj talpra magadtól,úgy hogy se előtte se utána nem volt ilyenben sikered.Ha ezután valaki talpra áll és továbbra is bátor,és megy neki,akkor minden tiszteletem az övé.Nekem nem megy,beleuntam az "értelmetlen" harcba.
2014. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igazság szerint valahol épp a nőknek tudnák ezt nagyon megérteni. Mindig furcsállottam, hogy egy nő, aki tele van gátlásokkal, retteg attól, hogy nem lesz elég szép, nem lesz elég okos, nem lesz elég jó, nem képes együtt érezni e téren a pasikkal.


Pedig csak bele kell képzelnie magát a leszólító pasi helyébe, hogy esetleg a szemébe mondják: nem tetszel, nem vagy elég jó.


Persze, ettől még teljesen jogos a felvetés: nem, nem olyan nagy dolog. Ettől rettegni tulajdonképpen teljesen alaptalan dolog. Ha meg bunkó egy csaj, akkor nehogy már egy pasi ne tudja ezt a tahóságot feldolgozni és leszarni.

2014. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"A mai pua oktatás kezdetét vette!!" Ha ez igaz, és én utálom a Puát, akkor egy bölcs embert idézek: Itt van anyám, húzok.
2014. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös!


ZSIRÁLY! xD

2014. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy mekkora dolog a leszólítás, az a kiszemelttől is függ. Ha csak simán megtetszett valaki, akkor annak nincs akkora súlya, mint akibe már majdnem bele vagy esve, és egy világ dől össze benned, ha visszautasít.
2014. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!