Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom mit csinálják?

Nem tudom mit csinálják?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulinkba Évfolyam társam és hetente 4 órába találkozunk mert öszevont óráink vannak akkor mindig oda jön hozám kérdezget érdeklődik irántam de viszont ha valaki oda jön hozzánk a haveri körből és kérdezi hogy én+ő esetleg van esély akkor mindig azt mondja hogy velem soha.

Szerintetek van esélyem nála?



2014. márc. 17. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen hangnemben mondja hogy veled soha?
2014. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szinte mindig más hangnembe valamikor vár előtte pár másodpecet mintha gondolkozna rajta de utobbi időbe csak így rávagja
2014. márc. 17. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed nála, ha odamegy hozzád, kérdezget és érdeklődik irántad, ahogy mondtad. Viszont azért válaszolja azt a baráti körben mikor rólatok kérdeznek, hogy Veled soha nem jönne össze, mert nem meri bevallani az érzéseit előtted és a többiek előtt, vagy érez valamit irántad, de még nem teljesen biztos az érzéseiben. Ha Te szereted, akkor kezdeményezz Te, üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat, akkor megtudod, hogy Ő mit is érez. Sok sikert! :)
2014. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!