Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Albán nőkkel kapcsolatban...

Albán nőkkel kapcsolatban vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt már tegnap is megkérdezted. Én ismerek egy gyönyörű albán származású lányt és ő Tiranából származik.
2014. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Felesleges megkérdezni minden nap, mert nem lehet általánosítani, hiszen nincs 2 egyforma ember...
2014. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erről csak a vicc jut eszembe, hogy három albán pásztor beszélget, hogy a hosszú magányban hogyan segítenek magukon.

- Én - szól az első - a birka mögé megyek, a két hátsó lábát a csizmáim szárába rakom, és úgy.

- Én pedig elébe megyek, fölállítom, a két hátsó lábát a csizmába, és úgy, elölről.

- És Te?

- Én... lefektetem, közel a patakhoz, közel a tábortűzhöz

- Tessék?

- Jólvanna', én olyan csókolózós-romantikus típus vagyok!

2014. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben csak én tapasztalok némi személytelenséget, és taplóságot? :D:D """"Bmw e46 m47D20 motoros autókkal kapcsolatban, vélemény,tapasztalat?""" :D:D
2014. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alban nagyovetsegen dolgozom, gyere be oda infókert.
2014. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!