Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit szólnátok hozzá ha...

Fiúk! Mit szólnátok hozzá ha egy lány csak úgy lesmárolna titeket?

Figyelt kérdés
Kort is pls:)

2014. márc. 17. 21:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha az, akire gondolok, kb. a maratont lefutnám örömömben, adna anniy energiát az az egy csók.
2014. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
ja és 19/F
2014. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D
2014. márc. 17. 21:39
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. Volt barátnőmmel is így kezdődött. Egy szórakozó helyen egy társaságban voltunk és egyszer csak lesmárolt. Elkezdtünk csókolózni és még az nap este szeretkeztünk is. Fantasztikus volt. Reggelig voltunk együtt,és utána haza kísértem.
2014. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Ha előtte már volt ilyen-olyan kontaktust (beszélgetés, szemezés stb.), akkor oké. Ha az utcán letámadna valaki csak úgy a semmiből, az nem feltétlenül tetszene.
2014. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

Azt, hogy mekkora ri**nc, hogy ilyen könnyen adja magát. Rögtön ott is hagynám, hol van itt a kihívás, hol van a vadászat izgalma, az első csók izgalma?

Nincs meg benne a NŐ faktor. Nem arra játszik, hogy a pasi befűzze és meghódítsa, hanem kb nem is tudom mire.

El is veszne a szememben a lánynak minden értéke, lehet akármilyen szép. Az ilyen lány értéktelen, mert nem tetszeleg női szerepben. Nem azt mondom, hogy legyen szűzike és várjon a csókkal egy hónapot, tőlem lehet az első randin is, csak hadd érezzem magam férfinek, a nőt pedig nőnek.


Sokkal vonzóbbak azok a lányok, akiknek van önbecsülésük.


Persze az kivétel, ha a lány és a fiú barátok és a lány nem bírja többé titkolni az érzelmeit.


De úgy látom, sok itt a szűz pasi. :D


21F

2014. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

na utolsó nem kell ilyen komolyra venni a dolgot

egy random csaj csak viccből, vagy fogadásból mondjuk lesmárolna egy tök idegen srácot, akit kb az életbe nem lát többé

nem nagy szám

de ha ismeri, vagy akar tőle valamit úgy gáz

2014. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha nem egy bányarém örülnék neki.
2014. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy néz ki :)
2014. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

háát, legutóbb, amikor ilyen történt (péntek éjszaka, és nem az első), egy rohadtjó csaj volt, de én is elhajtottam :D

most nem ilyenekre vágytam :D


egyébként volt már ellenpélda is, hát akkor nagyon jó volt :D (persze az nem egy komoly kapcsolat eleje volt..... :D)


16/F

2014. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!