Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy viszonylag szép lány...

Egy viszonylag szép lány vagyok. Miért megy nekem ennyire neheten az imsrekedés a fiúkkal? 15/L

Figyelt kérdés
Sok fiú szerint nagyon szép vagyok, hát azért azt nem hiszem, hogy annyira az vagyok, de azért bányarémnek nem mehetnék, hisz ezt olyanok mondták, akiknek tényleg jó szemük van. Mindig csak az olyanok vallják be, hogy tetszem, akiket én vagy nem nagyon szívlelek, vagy tényleg rémrondák, vagy néha 4í éven felüliek. A szebbek csak néha célozgatnak, hogy " Egy ilyen jó csajnak hogy nincs pasija stb.?" A barátnőim 80 % -nak van barátja, s folyton csak azt hallom, hogy én miért nem szedek össze valakit... Mit tegyek, hogy a szebb fiúk is szóba álljanak velem? Nár én is szeretnék egy pasit...
2014. márc. 17. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy ismerkedsz is, vagy csak várod, hogy valaki felszedjen?
2014. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ismerkedem, és nem mondtam, hogy álompasi kell hogy legyen, csak rendes, jófej , kedves, és ha sötétben meglátom ne ijedjek meg tőle.....ennyire nagy baj ez?, tanácsot kértem nem kioktatást...
2014. márc. 17. 20:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról :)
2014. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
inkább nem :D
2014. márc. 17. 20:14
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem oktattalak ki, csak kérdeztem. Lehet, hogy a belső tulajdonságaid nem jók, ez elképzelhető a rémronda kifejezés láttán. Akik célozgatnak, őket nem hívod el randira? Nem beszélsz velük? Náluk lehet esélyed.
2014. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ennyire még sincs nagy önbizalmad? :)
2014. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
bocsi, de nálunk, itt Erdélyben a mindennapos szóhasználatban benne van ez a szó is, ha azt mondjuk, hogy szép vagy mint egy új butélia biztos hogy nem úgy fogod érteni, ahogy azt mi mondjuk, és ha erdélyi vagy bocsi, akkor lehet, hogy én valamilyen selejt vagyok :)és hát kétszer megpróbáltam, de a végén úgysem sűlt ki belőle jó :)
2014. márc. 17. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!