Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy viszonylag szép lány...

Egy viszonylag szép lány vagyok. Miért megy nekem ennyire neheten az imsrekedés a fiúkkal? 15/L

Figyelt kérdés
Sok fiú szerint nagyon szép vagyok, hát azért azt nem hiszem, hogy annyira az vagyok, de azért bányarémnek nem mehetnék, hisz ezt olyanok mondták, akiknek tényleg jó szemük van. Mindig csak az olyanok vallják be, hogy tetszem, akiket én vagy nem nagyon szívlelek, vagy tényleg rémrondák, vagy néha 4í éven felüliek. A szebbek csak néha célozgatnak, hogy " Egy ilyen jó csajnak hogy nincs pasija stb.?" A barátnőim 80 % -nak van barátja, s folyton csak azt hallom, hogy én miért nem szedek össze valakit... Mit tegyek, hogy a szebb fiúk is szóba álljanak velem? Nár én is szeretnék egy pasit...
2014. márc. 17. 19:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
40*
2014. márc. 17. 19:51
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha ismernél engem, már párkapcsolatban élnél.
2014. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen felszínes. A szebb fiúk lehet rájönnek, hogy téged a külső érdekel. Vagy lehet, hogy nagyon rágörcsölsz. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Szergej55 ***** válasza:
Hát így semmit.
2014. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Írd ki ide a kérdést, és a szebb fiúk is szóba állnak veled.

Hol laksz?

2014. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Kislány,maradj a kis seggeden még vagy 3 évig
2014. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem a külső érdekel, de azért mindig az olyan ronda gorillák azok a kik bevallják, inkább a belső érdekel, de azért jobban esik, ha egy 10/6 tól kapom, mint egz 10/1 től :(
2014. márc. 17. 19:58
 8/17 anonim ***** válasza:
ne válogass!!!
2014. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hogy Te mekkora egy....


Nem írtam tovább, nehogy moderáció áldozata legyek.


Azok a ,,ronda" fiúk is ugyanolyan emberek mint Te vagy én csak Neked nem tetszik az arc csontozatuk. A legtöbb barátnődnek is valószínűleg azért van már pasija mert nem foglalkoznak ennyire a külsővel. Az oké, hogy külső meg fog belső megtart, de Te ezt túlzásba viszed kislány!

2014. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
küldj képet :D
2014. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!