Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg túlzottan ragaszkodik,...

Tényleg túlzottan ragaszkodik, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A hétvégén találkoztam egy sráccal egy egyetemi buliban. Nagyon rendes volt és jófej, még haza is kísért. Megtetszett és láthatólag én is neki. De igazából már akkor is fura volt, amikor haza kísért, hiszen elég sokszor megdicsért. A nagyobb gond viszont ott kezdődött, hogy amióta facen beszélünk, állandóan dícsérget, pedig még nem is ismerhet igazán, sőt még látni is csak egyszer látott. Már a telefonszámom is el akarta kérni, pedig én ilyen hamar nem szoktam megadni senkinek sem. Plusz tett rá utalásokat, hogy szeretethiánya van, és itt megint dicsért, hogy én vagyok neki a gyógyír. Mondta, hogy szóljak ha már sok amit tesz, de én már teljesen kiábrándultam belőle és úgy érzem túlságosan ragaszkodik hozzám.

Mindketten 22 évesek vagyunk.


2014. márc. 17. 10:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tipikus? Ezek szerint több hasonló srác van aki dicsér, majd a múltjáról akar dolgokat elárulni pár nap után. Még sosem találkoztam ilyennel, ezért kérdezem.

Hiszek a megérzésemnek, szerencsére még sosem csapott be, előbb utóbb mindig rájöttem, hogy valaki mellett mért fog el az a bizonyos rossz érzés.

2014. márc. 17. 11:37
 12/14 Költőnő? ***** válasza:
nem feltétlenül srác, személyiségtípusra gondoltam h tipikus
2014. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem, még egyszer köszönöm a segítségeket.
2014. márc. 17. 11:40
 14/14 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, hogy hagyjuk. Szerencsére megértette, bár most nagyon gyerekesen viselkedik és olyanokat írkál ki a barátaival együtt facebookra, hogy a nők hülyék, meg hogy ő eddig még nem talált emberileg normális nőt... még egy ok, hogy jobb, hogy nem mentem bele ebbe az egészbe. :)
2014. márc. 18. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!