Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg túlzottan ragaszkodik,...

Tényleg túlzottan ragaszkodik, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A hétvégén találkoztam egy sráccal egy egyetemi buliban. Nagyon rendes volt és jófej, még haza is kísért. Megtetszett és láthatólag én is neki. De igazából már akkor is fura volt, amikor haza kísért, hiszen elég sokszor megdicsért. A nagyobb gond viszont ott kezdődött, hogy amióta facen beszélünk, állandóan dícsérget, pedig még nem is ismerhet igazán, sőt még látni is csak egyszer látott. Már a telefonszámom is el akarta kérni, pedig én ilyen hamar nem szoktam megadni senkinek sem. Plusz tett rá utalásokat, hogy szeretethiánya van, és itt megint dicsért, hogy én vagyok neki a gyógyír. Mondta, hogy szóljak ha már sok amit tesz, de én már teljesen kiábrándultam belőle és úgy érzem túlságosan ragaszkodik hozzám.

Mindketten 22 évesek vagyunk.


2014. márc. 17. 10:45
1 2
 1/14 Költőnő? ***** válasza:
szeretetfüggő embernek mindig csak mankó kell.
2014. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez így elég kegyetlen :S nem akarom megbántani, de tényleg úgy érzem folytogat, pedig még csak pár napja beszélek vele, és ha már most ilyen milyen lenne később...
2014. márc. 17. 10:48
 3/14 Költőnő? ***** válasza:
ha ezt érzed, később csak rosszabb lesz. Nem véletlenül érzed azt amit. És lehet h kegyetlen, de ez tény. Amit Ő csinál már most durva manipuláció. Lehet h nem tudatos, de ne dőlj be neki.
2014. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudatos, tényleg történhettek vele rossz dolgok. De én így nem tudok neki segíteni, egy kapcsolat amúgy sem erről szól.
2014. márc. 17. 11:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben minél előbb, őszintém megmondanám neki, hogy ne számítson viszonzásra. Még mielőtt nagyobb traumát okoznál neki.
2014. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
nem bizony. Mkivel történtek rossz dolgok, de attól nem mástól kell várni a megoldást.
2014. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most nagyon megkönnyebbültem, tényleg azt hittem én reagálom túl.
2014. márc. 17. 11:24
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
még ha így is lenne. Jogod van hozzá, h úgy érezz, ahogy.
2014. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, de ha én reagáltam volna túl, akkor máshogy nézném az egészet. Még nem igazán volt normális kapcsolatom, így nem is nagyon tudom, hogy milyen az amikor valaki őszintén közeledik a másikhoz. De úgy érzem a mostani eset már kicsit a lónak a másik oldala, főleg, hogy olyan dolgokat akar elárulni a múltjáról amihez abszolút semmi közöm nincs, ha több hónapja ismerne azt mondom oké, de pár nap után...
2014. márc. 17. 11:31
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
ó hát ez nagyon tipikus. Higgy a megérzésednek, mert jót súgott. Ez egy szeretet-/társfüggő srác.
2014. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!