Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőkön egyre gyakrabban...

Társkeresőkön egyre gyakrabban találkozom külföldiekkel, akik beregisztrálnak, próbálják valósnak láttatni a profilt és közben küldik a Google fordítós leveleket. Mi lehet a céljuk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát a profilt igyekszik megcsinálni úgy, mint bármely regisztrált tag (gondolom Google-vel lefordíttatja és kitölti az adatlapot), persze ilyen profil megtekintésekor néha feltűnik, hogy a listából rögtön az első elem lett kiválasztva (megyénél) és megyén belül a legelső város...

Írják a leveleket és a végén általában megadnak egy gmail-es vagy yandex-es címet (oroszok általában), mi lehet a céljuk, csak e-mail címek gyűjtögetése, vagy valami más?

Nem kérnek semmit, csak írnak...

Persze rövid időn belül látom hogy törlik őket, a legutóbbi próbálkozónak még a legmagasabb csomagos VIP előfizetése is volt :-)


Itt egy példa levél, hogy mire is gondolok:


Szia!!!!!!! Nagyon tetszett a tied egy profilt. Nehez nekem, hogy kezdeni veled beszelgetest. Te vagy maganyos? Sajnalom, hogy eles. =) En nagyon baratsagos.

A nevem Maria! En Oroszorszagbol. En vagyok a maganyos lany, en meg az igazan komoly kapcsolat! Latom, hogy Magyarorszagrol. Sajnos messze egymastol. Ez

mulatsagos! Mi is lesz megismerkedni? Csak kommunikacio. Lattam a profilodat, es ez volt kellemes szamomra, latom, hogy te vagy a komoly ember. Ez ervenyes

minden, igazan, amit irt a profil? Nem lenne erdekes uj ismerosok, hogy jo emberek. Meseljen meg magarol! Ha en nem vagyok jelen az online, irj nekem az

en e-mail: ...@gmail.com! Irja meg! Sokkal inkabb azt, hogy varni a levelet! Csooookkk neked!


A többi is teljesen hasonló ehhez...



2014. márc. 16. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

xDDDDD

bocsi,fingom nincs ,hogy mi a válasz a kérdésedre,nem tudom mi a céljuk ezzel,de ez nagyon szánalmas egy levél lett :'D

2014. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valami tatjanatól kaptam én is ilyen levelet


visszaírtam neki hogy kopjon le, utána hónapokig jött a levél tőle hogy miért nem írok . lol


utána meg egy másik hasonló címről jött ilyen levél másik néven

2014. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tatjána levele... érezd megtisztelve magad :)
2014. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
ez a levél xD.... amúgy facebookon vagy fent? mert ott még ilyennel nem találkoztam de pl vkontakte-n ami egy orosz közösségi oldal na ott rengeteg hasonlóan helytelen de "angolul" írt leveleket szoktak küldeni... az egyik kedvencem mikor a csaj kérdezte tőlem hogy mit vegyen a férjének ajándékba xDD
2014. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Társkeresőn vagyok fent, nem Facebook-ról volt szó.
2014. márc. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!