Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek merjek kísérletezn...

Szerintetek merjek kísérletezni az ilyen pick up artist stratégiákkal mint a push and pull (lent) annál a lánynál, akit egyszerűen imádok és összetörnék ha nemet mondana nagyon nem akarom elszúrni ezért félek rizikót vállalni?

Figyelt kérdés
a push and pull ugye az ha mondasz valami pozitívat majd utána kicsit odaszúrsz vagy hanyagolod stb... félem hogy elveszítem, túl fontos lenne nekem ez a lány hogy merjek itt kísérletezni...

#fiú #ismerkedés #lány #csaj #szerelem #rizikó #hanyagolás #srác #push and pull stratégia #pick up artist stratégiák
2014. márc. 16. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magyarul NEG-eled a csajt. Nézz annak is utána. Szerintem nem nyerő taktika ez komoly célú kapcsolatok kialakításánál. Idióta 3,14csáknál bejöhet.
2014. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
inkább ne :D
2014. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez zseniális ötlet...
2014. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak attól félek h így túl könnyen megkaphatónak tart majd és emiatt nem lesz benne irántam vonzalom
2014. márc. 16. 20:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább add önmagad, szerintem szánalmas ha trükközni kell ahhoz hogy valakit meghódíts.
2014. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezerszer leírtam, hogy a legtutibb az, ha magadat adod. Úgy később sem éri csalódás, ha tényleg téged szeret meg, és nem egy megjátszott taktikát.
2014. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a nőknek nagyon fontos az őszinteség, de egy kis taktikázás sosem árt. A legnagyobb probléma vele az, hogy nagyon könnyen túlzásba lehet vinni, úgy hogy az ember észre sem veszi, hogy átlépte azt a hajszálvékony határvonalat. Érdemes lenne tudni, hogy mióta ismeritek egymást, eddig hogy alakult a viszony, ahhoz, hogy pontos tanácsot lehessen adni.

A hanyagolós technikát általában azoknak ajánlják, akik kevesebb eséllyel indulnak. Ha már megvan az alapvető vonzalom, nem fog hirtelen eltűnni csak azért, mert nyitsz felé. De valamilyen szintű titokzatosságot nem árt fenn tartani, persze ha nem erőlködésből jön, mert akkor értelmetlen. 20/L

2014. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az "add önmagad" tanács eredménye a rengeteg 25 feletti szűz srác. :D
2014. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"pick up artist stratégia"

Na látod ezért nem lesz barátnőd :)

OMG

2014. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!