Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráírtam 3 napja egy csajra...

Ráírtam 3 napja egy csajra akivel egy suliba járok de nem ismer. Azt írta hogy beszélgethetünk. Írtam neki hogy majd holnap ráírok. Azóta eltelt 2-3 nap. Szerintetek jó taktika s így jobban fogom érdekelni v hülyeséget csinálok és ezzel elszúrom?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 11:41
 1/5 A kérdező kommentje:
(F/23)
2014. márc. 16. 11:42
 2/5 anonim válasza:
Hülyeséget csinálsz, megbízhatatlannak fogsz tűnni. Azt az érzést fogod kelteni, hogy futtatod magad után. Én nem szeretem ezt, nem beszélgetnék veled többet. 25 L
2014. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rühellem a taktikázós férfiakat. Minek az? Ha érdeklem, akkor keressen. Így azt az érzést kelted, hogy igazából nem is érdekled, csak unatkoztál/szórakoztál. Én tuti nem beszélnék veled.
2014. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már elszúrtad. Nagyon tetszened kell a csajnak, hogy ezek után is legalább beszélgessen veled (én nem tenném). Már "megüzented" neki, hogy annyira igazából nem érdekel téged, annyira nem fontos neked, hogy egy ekkora (értsd: nem túl nagy) ígéretet betarts.
2014. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy jönne le, hogy nem is érdeklem igazán, unalmas voltam, és ha esetleg ír pár nap múlva csak azért, mert muszájnak érzi az ígéret után. Tehát elszúrod.
2014. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!