Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Reménytelen? Ha esetleg...

Reménytelen? Ha esetleg valaki magára ismer, ma egy vonaton utaztunk Budapesttől Győrig.

Figyelt kérdés

Egy szemre olyan 20 év körüli lányt keresek (de lehet az életkort alaposan benéztem), aki először megkérdezte tőlem, hogy ez a másodosztály-e, majd (magázva) megkérdeztem, hogy Sopronba utazik-e. Majd pár mondatot még váltottunk, aztán mindketten áraludtuk az utat. A 22-es helyen ültél.

Ha magadra ismersz, hogy te voltál, légyszi írj! :) Szívesen megismernélek barátilag!


2014. febr. 9. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátilag.. :D Nnnna most buktad! =)
2014. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja barátilag... Ember ez nagyon gáz. Legközelebb kérd el a számát ha érdekel a csaj...
2014. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gáz vagy ember....
2014. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha én lennék, és látnám, hogy barátilag, tuti nem írnék :D
2014. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én még nem láttam ilyen csajozós módszereket:) kinézed a csajt és másnap gyakorin keresed

zseniális

2014. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hihetetlen vagy nem, de nem mindenkit a farka irányít.

Egyébként meg ti erre veritek, hogy nulla hasznosságú hozzászólásokat írtok?

2014. febr. 9. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
erre bezony, ne is haragudj de hogy lehetne értelmes választ irni egy ilyen kérdésre?
2014. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ilyen jellegű kérdést én is fel szeretnék ma tenni xD Am ez van ha beszari vagy én már sokszor jártam így h szemeztem a csajjal de otthagytam a p!csába :D na szevasztok
2014. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
úgy lehet, hogy az ír neki aki magára ismer, vagy aki arrafele járt véletlen és éppen tud róla valamit. az hogy gáz vagy ember, az nemtudom milyen válasz, na de sok sikert kérdező! :)
2014. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9: köszi :) Végre egy értelmes ember!

Tudom, hogy ez már talán csak eső után köpönyeg, de utólag már kár okoskodni. Így maradt a "próba szerencse" elv.

2014. febr. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!