Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedni? 21/L

Ismerkedni? 21/L

Figyelt kérdés
Szeretnék kapcsolatot. Normális, sportos, lehetőleg magas (én 174cm vagyok), ambíciózus ffiakkal). (BP)

2014. márc. 16. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább bujjá el!
2014. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudok sakkozni, az elég sportos alkat? És mi számíut magasnak?
2014. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
egy jó beszélgetésben benne lennék de mivel nem vagyok pesti sem ezért a kapcsolatos dolog felejtős. ha szeretnél beszélgetni írj :))
2014. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Itt a 21 éves lányoknak általában farkuk van. VIGYÁZAT!
2014. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én sportom a Mahhjong...

A viccet félre téve, az egyik, hogy elég szubjektív az, hogy normális.

A másik, hogy elég kevés a leírt tulajdonság, és nem pontos.

A harmadik, hogy itt kevés az ilyen, szóval most közutálatnak fognak kitenni azok, akik elég keserűek és nem felelnek meg ezeknek a feltételeknek.

2014. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Írj.24f
2014. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bizonyára egy istennő vagy, mivel ha ezek az elvárásaid, akkor cserébe te is nyilván sokat tudsz nyújtani. (Egyébként elegem van a "nekem miniumum egy herceg jár" típusú tucatludakból, reméljük, te nem ilyen vagy.)
2014. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7es, olyan hatalmas elvárások nincsenek itt...

Az megint más, hogy te nem tudsz megfelelni ezeknek, de ezért ő a hibás?

2014. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A negatív kommenteket nem veszem magamra, szóval akár be is fejezhetitek. De ha jól esik itt nyivákolni, akkor csak nyugodtan, ezzel nem engem minősítetek, kedves kommentelők. Nem kértem hatalmas dolgokat, akinek ezek sem teljesíthetők, azokkal nem tudok mit kezdeni. A magasság az egyetlen ami úgy gondolom hogy extraság, DE mivel én keresek párt, ezért az én "igényeimet" írtam le. Ha nektek nem tetszik, nem vagyok rá kíváncsi. Ti is kiírhattok hasonlóakat, amik Nektek felel meg, nem más kérdése alatt kell rinyálni csak azért mert túl sok a szabadidőtök amivel nem tudtok mit kezdeni. Sajnállak Titeket!!!

Az intelligensebbeknek pedig köszönöm a hozzászólásokat!

2014. márc. 16. 12:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 7-es. Nem akarok megfelelni neki, van barátnőm. Amúgy sem felelnék meg, mert külföldön élek, és nem mennék egy kis csitri kedvéért haza.
2014. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!