Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan társkereső...

Vannak olyan társkereső oldalak, ahol feleséget lehet találni. A nők direkt ilyen céllal regisztrálnak. Hogy működik ez? Ahhoz, hogy találkozhassunk, nyilván ide kell utaznia, de ha ide utazik, fizetnem kell az utazás költségeit?

Figyelt kérdés
Ha igen, ezt hogy szokták megoldani? Nyilván nem utalod előre el az utazás költségeire a pénzt, de ha nem, akkor hogy?
2014. márc. 16. 10:21
 1/3 anonim válasza:
Hogy őszinte legyek nem igazán értelek. A társkereső oldalak lényege az, hogy az emberek párt találjanak maguknak, és az esetek nagyobb részében a párok össze szoktak házasodni. Előbb írtok egymásnak, találkoztok, kialakult köztetek valami, és majd ha mindketten úgy érzitek, akkor összeházasodtok, nem úgy működik a dolog, hogy meglátod, és egy hét múlva már el is veszed. Azt sem értem, hogy miért a nőnek kéne utaznia? Már bocs, de te vagy a pasi, legalább az első randin erőltesd meg magad annyira, hogy te mész hozzá. Az viszont nagyon érdekel, hogy mégis hány éves vagy?
2014. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Biztosan több mint te, mert én tudom, hogy ha valamiről fogalmam sincs, akkor ahhoz nem szólok hozzá.


Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy "te vagy a pasi, ha p*unci kell, csússz hason te". szerencsére vannak nők, akik ezért azért vállalják a hason csúszást.

2014. márc. 16. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
xD
2014. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!