Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyeim! Mi az oka annak,...

Hölgyeim! Mi az oka annak, hogy ha szakítotok egy pasival, akkor kell nektek egy másik pasi, aki csak barát?

Figyelt kérdés

Régen egyszer eljátszották ezt velem egyszer. Hallgattam a sirámait az exéről, sétáltunk sokat, beszélgettünk, aztán egyszer csak lelépett egy másik sráccal, én meg szerelmes lettem belé, és teljesen kiakadtam.

Most ugyanez történt, csak a lakótársnőm, amint beköltöztem, velem akart lógni, fűvel kínált(volt, hogy tukmálta), megsimitotta a karom többször is. Meg hallottam, ahogy rólam beszélt a barátnőivel(mivel áthallatszanak az ajtók). Pl olyat, hogy már annyira összeismerkedtünk, hogy már előttem lazán káromkodik, hogy tök jó velem, mert hallgathatja a saját zenéit, stb. Vettünk egymásnak egy csomó sört, ő adott füvet. Itt már elővigyázatosabb akartam lenni, és kerülni akartam a csajt, de csak jöttek a.félreérthető dolgok, én meg nem akartam lépni, mert házinyúlra nem lövünk. Aztán késobb el kezdett leszarni magasról, került, lekezelő hangnemben beszélt velem. Én már akkora beleszerettem, el akartam hívni egy randira, de ő elküldött a francba. Megútált, került hónapokig, ki se dugta az orrát a konyhába, pedig ezelőtt mindennap ott voltunk esténként, és sokszor szerelmes dalokat hallgattunk. Néha összeért a lábunk, de én mindig elhúzódtam.

Tegnap a szemébe vágtam minden félreérthető dolgát, persze mindenre volt magyarázata. Csak azt furcsállom, hogy ideoda kapkodta a szemét közben.

Ja azt tudni kell, hogy ő úgy jött a lakásba, hogy az eloző helyen a barátjával lakott, meg annak a legjobb haverjával. Mivel a pasija leszarta, ezért elkezdett a haverral logni, és egymásba szerettek. Végül onnan elmenekült, és én itt találkoztam vele.

Szerintetek csak egy lelki kispárna voltam neki, mint annak a régi csajnak? Én meg totál félreértettem mindent?Vagy ilyenkor, miért keresik a nők egy pasi társaságát, hogy aztán az szerelmes legyen belé, de a végén kiderüljön, hogy nem akart semmit tőle a csaj? Annyira mérges vagyok, legszívesebben az arcába önteném az egészet, de nem lehet, mert már így is elég paraszt voltam vele.

Vagy arra várt, hogy lépjek? Lakótársként?


2014. márc. 12. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Majom effektus ... Ugy haladnak ( nagyrészt ) előre hogy kapaszkodni kell egy ágba. Nagy részt meg az exbe es az újba egyszerre es amikor biztos az új pasi elengedik a régit. Ha nincs új pasi akkor egy átmeneti ág ahonnan ezzel a módszerrel tovább lehet lépni.
2014. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a rendőrök simán lenyomozhatnak. Többször is kiírtad, hogy fű. :)
2014. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem nemre jellemző, hanem embertípusra. Vannak akik társfüggők, ők nem tudnak meglenni egyedül, sem túllépni valaki magukban. Kell valaki mindig, van ilyen szép számmal férfiben, nőben egyaránt. Igen, kispárna voltál, kerüld az ilyen nőket messzire.
2014. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem van neked ennél most nagyobb problémád is, gondolok itt a drogokra.
2014. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem szoktam füvezni meg nem szeretem a bort, de ő meg erősködött, mondván: "úgyis össze kell ismerkednünk"...
2014. márc. 12. 21:30
 6/8 A kérdező kommentje:
De én nem értem ezt a.dolgot. Miért nem lehet érett, felnőtt módjára leülni és megbeszélni a dolgot. Miért kell menekülni és azt mondani, hogy neki nagyon kínos velem lakni ezekután?
2014. márc. 18. 19:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából rájöttem, hogy valójában ez egy kis 14 éves idióta, aki bentragadt a testében és 24 évesen is tinédzserként viselkedik. Állandóan csak magát sajnáltatja, cukiságokon tud csak nevetni, beleírja a füzetébe a titkos érzéseit, minden este órákat csacsog a barátnőivel, magában beszél, stb. Megfogadtam anno, hogy nem kezdek többé tinédzserrel, de megint beleestem ebbe a hibába, azt hittem, hogy 24 évesen már érett. Ja persze, ezt is állította magáról, hogy ő érettebb, mint a korabeli csajok. Pont, mint a legtöbb tini. Csak azt bánom, hogy nem másztam rá egy gyenge pillanatában és legalább megdugtam volna. De nem bánom, ennek a lánynak mentális problémái vannak, képzelem milyen kapcsolatunk lett volna....
2014. márc. 25. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért volt nehéz észrevenni, hogy nem százas. A drog már minimum kiszúrhatta volna a szemedet... De ha nekem lenne lakótársam és ez kiderülne, akkor vagy kirúgnám, vagy én mennék el, de hogy egy lakásban nem lennék vele az tuti.
2014. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!