Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15,16,17,18 meleg/bi fiúk,...

15,16,17,18 meleg/bi fiúk, ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés
Ha szexet keresel, akkor húzhatsz tovább! ;)
2014. márc. 11. 16:59
 1/4 anonim válasza:
Te bisex/meleg vagy hogy ilyen sracokat keresel?..
2014. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15-16-17 korban se a biszex se a meleg hajlam nem állapítható meg- gyakran csak érzelmi és szexuális zavar van- nemi, hormonális és pszichés éretlenség az oka.


Tehát tessék várni az érettségre amely minimum 20.év. mielőtt elszúrjátok az életeteket!

2014. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én ismerkednék 17/F
2014. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
xd na neeemáár! -.- ijen faszsagot hogy nem lehet tudni meg hasonlók4 a melegek ovoda ota leginkább gondolják hogy velük nincsen rendbe minden és amikor már kicsikét erettebek elkezdenek gondolkozni és akkor hoppá meleg vagyok.. siman vannak olyan emberek akik biztosra tudák ezt...persze van olyan is aki nagyon későn valja be magának! de amugy saját tapasztalat és nekemis nósokat kellett ezen agyalnom de elfogadtam hogy más vagyok
2014. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!