Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A badoo szerintetek mennyire...

A badoo szerintetek mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer beregisztráltam de az agyamra ment, minden hugyér carér fizetni kell, és még azt is megszabta h 3 képet töltsek fel h a másikról több képet lássak, felraktam a sajátomon kívül még 2 Boratot meg 2 Al bundyt a profilhopz de bacott elfogadni, és semmit nem lehet egy rakás car azaz oldal, szóval töröltem magam
2014. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semennyire. Megerősítem az első válaszolót. Nagy nulla.

Nekem sem jött be.

2014. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 199303 ***** válasza:
nagyon szar.. en nem szerettem..
2014. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most regisztráltam és kíváncsi voltam hogy álljak hozzá, de akkor nem várok sokat tőle. :)
2014. márc. 10. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
ja! amúgy érdemes törölni magad mert (ha még mindig így van) akkor 3 napot kapsz h mindent láthass mielőtt tényleg törlöd magad :)
2014. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Mint minden társkereső, meg mindenféle hely ahol kapcsolatot kell teremteni, csak akkor működik ha jól dumálsz, vicces vagy, jófej, és jól nézel ki. Én voltam ott és amikor szexkapcsolatot akartam akkoris jópár nővel jöttem össze, amikor normális kapcsolatot akartam, az is sikeres volt. A badoo legnagyobb előnye hogy tök ingyenes.
2014. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy éjjel nappal lesz üzeneted stb. Viszont ha nem akkor nagyon jól kell kinézned hogy akár 1 valaki is akarjon veled beszélni, és ne lepődj meg ha pontozásnál nem lesz több pontod 7 nél..:D
2014. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Borat és Al Bundy: hát ezen jót röhögtem!
2014. márc. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ h fijú vagyol e vagy jány. ?
2014. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!