Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem úgy, hogy nem...

Miért érzem úgy, hogy nem érdemlek meg szép, vonzó barátnőt, miért érzem olyan furán magam szép lányok társaságában?

Figyelt kérdés
Alacsony, csúnya fiú vagyok amúgy. Pedig olyan cukik, a formás, alacsony lányok, de mivel ők szépek én meg ronda, furán érzem magam, ha a közelemben vannak, szinte levegőt sem tudok venni, volt olyan is, hogy azt hittem elájulok. Rájuk sem merek nézni és igyekszem a lehető legjobban rejteni, ha tetszik valamelyik lány. Aztán mégis olyan rossz érzés látni ezeket a vonzó lányokat más fiúkkal, akik persze helyesek meg menők, ami én nem vagyok. Próbáltam ismerkedni nem vonzó lányokkal, azt hittem majd könnyebb lesz, de igazából amikor megkaptam a a nem vonzó lányt már nem is érdekelt nem is voltam boldog vele.
2014. márc. 4. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem mire jók ezek a kérdések
2014. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki tudna is segíteni?
2014. márc. 4. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez megint csak önbizalom probléma. Először magadat kell elfogadnod. ha így nem tudod magad elfogadni menny el gyúrni vagy valami. Ne várj csodára, neked kell változtatnod az életeden.
2014. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!