Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez igaz hogy ha nem tudjuk...

Liza6789 kérdése:

Ez igaz hogy ha nem tudjuk elfogadni magunkat és nem látjuk magunkat mindig szépnek akkor nehezebb ismerkedni?

Figyelt kérdés
vagyis ha nem tudjuk elfogadni magunkat és úgy szépnek látni magunkat ahogy vagyunk , addig nem lesz könnyű párt választani ? 15L

2014. márc. 4. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igaz :)
2014. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
így van
2014. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint igen. Nem is én találtam párt, hanem engem találtak meg :) de még akkor is hónapokig húztam. És nem csak párt, még bartátot is nehéz találni. Tehát igen, nehéz úgy ismerkedni. Nagyon nehéz
2014. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom, hogy igaza van mind a 3 válaszolónak.
2014. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben így van.
2014. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz, de Férfiaknak még akkor is nagyon nehéz, mert a legtöbb nőnek az egekben van az elvárása legalábbis amíg meg nem vénülnek :-D De eltértem a tárgytól...
2014. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, de ha belegondolsz, baromi egyértelmű is a dolog, nincs benne semmi mágikus. Általában neked milyen pasik tetszenek? Gondolom, vidám, vicces, kiegyensúlyozott pasira gondolnál, nem pedig olyanra, aki utálja magát, fél megnyílni, frusztrált stb.


Ugyanígy van ez a pasik részéről is. Nem számít, mekkora a melled, mennyire kerek a segged, mennyire hamvas a bőröd, mennyire csodaszép az arcod. Az számít, hogy milyen a kisugárzásod. Ha a külsőd miatt egy komplexusos, visszahúzódó, szégyellős, gátlásos csaj vagy, akkor nehezebb párt találni, mintha életvidám, magabiztos, szeretni való lennél.


Külseje alapján egyetlen nő jut eszembe, akire sajnos azt mondom, nagyon megverte a sors, mert ő sajnos mindig is nagyon csúnya lesz. Az összes többi csaj, akit alapvetően csúnyának tartok, mind-mind az abszolút vállalható kategória, maximum olyan dolgok okoznak gondot, amin végső soron lehet változtatni (testsúly, frizura, öltözködés, fogszabályzás és társai).


Tudnék mutatni egy rakás olyan csajt is, akik a külsejük alapján átlag alattiak jócskán, de ők ezt magasról leszarják, és semmi gondjuk nincs az ismerkedéssel, mert amúgy a személyiségük megragadó, a külsejük pedig nem visszataszító. Én pl totál belezúgtam gimis koromban egy olyan csajba, aki annyira piszkafa volt, hogy már-már egy kisfiúra emlékeztetett, az arca tiszta pattanás volt, de ezektől eltekintve sem volt egy kifejezett szépség. Ráadásul ezzel nem voltam egyedül, mert a haveri körömből még két srác is egy követ fújt velem e téren. Egyszerűen beette magát a bőrünk alá, pedig a széptől kilométerekre volt, mégis imádnivaló volt.

2014. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszát :)
2014. márc. 4. 14:32
 9/10 anonim válasza:
Igen ez így van ha nincs önbizalmad nem vagy magabiztos akkor nehéz párt találni 1 olyan lánynak aki nem tartja magát szépnek elvégre ha saját magadat nem becsülöd semmire akkor ezt mások is látni fogják rajtad...Szerintem nem egyszer előfordult már veled olyan hogy mentél az utcán és azt mondtad hogy úristen ez a pasi mit keres emellett a csaj mellett hiszen ez a csaj a pasihoz képest ronda ez valószínűleg azért van mert a csajnak van önbizalma , fordított esetben viszont csak akkor szokott előfordulni ha a fickónak sok a pénze mert az átlagnál rosszabb fickóknak kevés az önbizalmuk és 1 nő meg aztán végkép nem keresi 1 olyan fickó társaságát...találkoztam olyan fiúval már aki az átlag alatt volt kicsivel mégis a stílusa és a beszélő képessége annyira megnyerő volt hogy hajlandó lettem volna a külsejéről eltekinteni.Jelzem nekem azért ha nem is az a David Beckham de egy átlag külső mindig kell 1 pasinál hogy meglegyen.
2014. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért Te akarnál egy olyan emberrel kapcsolatot, aki állandóan bizalmatlankodik önmagával?! Sose biztos semmiben, mindig a másik véleménye szerint dönt...?!
2014. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!