Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz utcán ismerked...

Szerintetek gáz utcán ismerkedni? (F)

Figyelt kérdés

Mondjuk utcán leszólítasz valakit (aki szemmel láthatóan éppen nem az életéért fut) hogy merre van a autóbusz állomás. Mosolyogsz rá, és ha visszamosolyog, pozitívan áll hozzád, akkor elkéred a telefonszámát. Esetleg oda adod a te számod, (vagy névjegykártyát) hogy te szívesen meg ismerkednél vele, ha ős is így érez keressen.


Őszintén, lányok nektek mennyire lenn gáz egy ilyen szituáció?



2014. márc. 4. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Számomra eléggé gáz lenne.
2014. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne gáz. Szerintem eléggé magabiztos jellemet tükröz egy ilyen tett, mindenképpen imponálna
2014. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Aki szerint pedig gáz, az elfogadja a tényt, hogy az "igazi" abban a párszáz emberben van, aki a baráti köre.
2014. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor én elfogadom a tényt, szerencsére nem mászkálok sokat az utcán, de kifejezetten nem szeretem ha ismeretlen emberek megszólítanak. Én elsimerem hogy ez az én türelmetlenségem de ha utcán vagyopk akkor vagy sietek valahova ált. munkaügyben (olyankor nekem senki ne vigyorogjon a képembe mikor feltart) vagy a barátaimmal vagyok (az megint adja hogy nem partizánkodom hanem velük beszélek).
2014. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. De azért, mert valaki mosolyog rám és pozitívan áll hozzám vagy szimpatikus nekem nem kérem el a számát. Az én számomat meg főleg nem szoktam megadni idegeneknek. Ha viszont Ő úgy gondolja, hogy megadja a számát az az Ő dolga. Kérdés, hogy fel-e hívom, de mivel nem vagyok kezdeményező típus valószínűleg nem hívnám.
2014. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vicc ez a magyar mentalitás...
2014. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kevésbé gáz mint neten.
2014. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na ezért nem szoktam már jó ideje lányokat leszólítani a való életben, ennyire díjazzák láthatjátok...
2014. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a legtipikusabb sablondumák százait nyögöd oda neki, vagy nagyon erőteljesen nyomulsz már-már kínosan, akkor nem gáz. L/18
2014. márc. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!