Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon bejelöltem, de nem...

Facebookon bejelöltem, de nem jelöl vissza mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy évfolyam társam aki nagyon tetszik, de nincs alkalmam megszólítani, így gondoltam bejelölöm facebookon, hogy majd ott beszélgetek vele, de nem akar visszajelölni.

Olyan rossz érzés amikor látom a szünetekben is, hogy ott beszélget a barátnőivel és néha rám pillant (olyan megalázottnak érzem magam, hogy na ez a hülye is bejelölt)

nyomasztó érzés elmenni mellette stb..

Mit csináljak?

Normális válaszokat várok!

Előre köszönöm szépen!


2014. márc. 3. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Biztos Elment az internete.
2014. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Lehet nem látta a bejelölésed.


Inkább személyesen kéna valahogy próbálkoznod. Ha elmész mellette akkor mégiscsak van alkalmad megszólítani.

2014. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy folyamatosan a barátnőivel van.
2014. márc. 3. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
haveromat 3 hónap után most jelölte vissza egy csaj. fura. kíváncsi is lennék az okára...
2014. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy NEM LÓG MINDENKI A FACEBOOKON? Édesjóistenem... szerintetek a Facebook előtt hogyan ismerkedtek az emberek?
2014. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha odamennél hozzá facebook helyett?
2014. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!