Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejelöltem a srácot facebookon...

Aurora117 kérdése:

Bejelöltem a srácot facebookon, aki nagyon tetszik, de még nem is beszéltünk egyszer se. Nem jelöl vissza. Nagyon elszúrtam?

Figyelt kérdés
Még egyszer se beszéltünk, de szinte minden gondolatom körülötte kering, ha meglátom a folyosón, elkezd verni a szívem, nehezebben lélegzem, ha a közelembe jön zavarba jövök. Nem tudom egyáltalán lenne esélyem nála (mondjuk valószínüleg jövőre modellkedni fogok, csak tavaly nem sikerült bejutnom az Atrractivehoz). Jaaaaajjj, ez nagyon szar. Segítsetek lécci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 5. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem vette észre.
2013. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"elkezd verni a szívem, nehezebben lélegzem"

A pánikroham minden tünetét produkálod.

2013. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
terhes vagy
2013. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán adj jeleket neki,hogy tetszik neked..mosolyogj rá stb.Értelmesebb lenne mint neten szenvedni utána.Egyébként meg attól,hogy modellkedni fogsz nem biztos,hogy bejössz minden pasinak..
2013. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát a bejelölésen nem tudom mit lehet elszúrni, bár bízok a mai fiatalság találékonyságában
2013. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
rettenetesen ... rossz szögben nyomtad be a bejelölés gombot
2013. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Najóvan xddddd
2013. nov. 17. 12:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Visszajelölt?:)
2013. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem,sajnos még nem :((((
2013. nov. 18. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt. Írtam neki egy üzenetet, hogy "nem jelölsz vissza:/", visszaírt, hogy bocsi és visszajelölt. Azóta lájkolta is a képeimet és köszönünk egymásnak. :)
2013. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!