Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fcaebookon bejelöltem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fcaebookon bejelöltem egy csajt, és pár napnyi csetelés után be valottam neki hogy tetszik nekem és azt mondta erre hogy én is neki?!

Figyelt kérdés
Azért cseten vallottam be neki, mert 97 km-re lakik tőlem külföldön. Tehát amint meglátta a profilképemet belém szerethetett első látásra? 14/f, a lány 14 éves.
2012. jún. 16. 23:23
1 2
 1/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:

97km nem olyan sok:)

Sok sikert:)

2012. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Csegi89 ***** válasza:
A csetes beszélgetés alapján szimpatikus lehettél neki és mikor meglátta a képed az is tetszett neki,,bejösz neki...Szerelem lehet, hogy még erős kifejezés, de jó irányba halad a dolog. Kéne találkozni vele személyesen.
2012. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De 14 évesen nem tudom hogyan jussak el oda ha ekkora a távolság. Nem tudom hogyan oldjam meg. Pedig szeretjük egymást. Engedjem el?
2012. jún. 16. 23:31
 4/17 anonim ***** válasza:

Ugyes vagy,de ami meg fontosabb....

Mi lenne a kerdes ? :D

2012. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
jó neked főnök, szerintem (mint ahogy előttem is írták) azt a 97 kmétert ki lehet bírni ráadásul ha tetszetek egymásnak az a legjbbb dolog ami történhet szóval hajrá fiam! :)
2012. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez a kérdésem: Amint meglátta a profilképemet belém szerethetett első látásra? 14/f, a lány 14 éves.
2012. jún. 16. 23:34
 7/17 Csegi89 ***** válasza:
Miért engednéd el? Szüleid nem visznek el? Busz? Vonat? Ismerős?
2012. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát azt kétlem hogy elvinnének olyan okkal hogy látni szeretnék egy csajt, és egyedül nem engednének el busszal, vonattal és mással sem. :S
2012. jún. 16. 23:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én barátom 271km-re van tőlem, ami 7 óra busszal és 3-4 óra kocsival... 14 éves vagyok, ő pedig 17, eddig csak ő buszozott el hozzám. Jövőre elvileg engem is már elengednek busszal. Szerintem még ismerkedjetek egy kicsit neten, aztán amikor lehet, talizzatok.
2012. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért nem engednek el, mi bajod lesz??????
2012. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!