Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet egy prosti lányt...

Hogyan lehet egy prosti lányt barátnőnek megszerezni?

Figyelt kérdés

Lehet gáz, de nagyon tetszenek a képei és az írásai, és szeretném megismerni. De félek, hogy automatikusan úgy fog kezelni, mint akik hozzá járnak. Van valaki, akinek ilyesmi már sikserült? Hogyan csinálnátok?


A neten láttam csak, még nem találkoztunk soha, és nem is hívtam fel. De kérlek ne gyertek olyan offokkal, hogy élőben nem is tetszene, meg ilyenek!



2014. márc. 3. 06:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ahogy qaz előző is írta. Csakis pénzes pasiként tudod elhódítani. Azt ne feledd, hogy ők már megszokták ezt a létet és ha nem valakinek dolgoznak akkor kimagasló jövedelmet szereznek. Ha ettől többet tudsz nyújtani neki akkor van rá esélyed hogy kiragadd abból a körből amiben van. De ehhez milliós nagyságrendű havi jövedelem szükséges a szerelmen felül.
2014. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én prosti vagyok, a pasim pedig nem egy gazdag féle, amolyan sóher fajta :)Nem költöztünk össze, nem tartom el. Nem tudja mit csinálok. Ez az én pici sztorim, hogy tudd nagyvonalakban a körülményeket.


Rólam nem mondható el, hogy a gazdag pasikra bukok, mert a magánéletben ez nem érdekel, nem egy férfitől várom a túlélésemet. Általában olyan körökben mozgok, akiknek vannak anyagi problémáik, és sokkal jobban kedvelem őket, mint a gazdag férfiakat. Ha pedig valaki szerelmet vall, aki a vendégem volt, és mondjuk hízelgésen kívül tényleg akar valamit, attól automatikusan elhúzódok, és egy idő után lekopik. Ez egy védelmi reakció tőlem, gondolom :)


Egyébként egy olyan férfi, aki meglátogat egy fizetős lányt, ne higgye, hogy a csajszi alapból olyan kedves és mindig nedves a pu ncija :) Remélem segítettem!

2014. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nedves a punci én benedvesítem a nyevemmel.:)
2014. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!