Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet egy prosti lányt...

Hogyan lehet egy prosti lányt barátnőnek megszerezni?

Figyelt kérdés

Lehet gáz, de nagyon tetszenek a képei és az írásai, és szeretném megismerni. De félek, hogy automatikusan úgy fog kezelni, mint akik hozzá járnak. Van valaki, akinek ilyesmi már sikserült? Hogyan csinálnátok?


A neten láttam csak, még nem találkoztunk soha, és nem is hívtam fel. De kérlek ne gyertek olyan offokkal, hogy élőben nem is tetszene, meg ilyenek!



2014. márc. 3. 06:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én előbb szereztem barátnőt,aztán lett az.Ha akarod pénzért még a szerelmet is eljatsza neked.De majd kinövőd.
2014. márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerinzem taliz vele utána ugy is minden kiderül.
2014. márc. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tizezerbol egy pasi lennel neki. ha akarna igazi baratot, szerinted rad vart volna eddig? es igen, pontosan ugy fog kezelni, mint a kuncsaftjait. gyanitom 16-nal te sem vagy idosebb, hogy ilyen hulyeseg eszedbe jutott...
2014. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A prosti is ember. Vannak erzesei. A prostitucio csak a foglalkozasa. Ugyan ugy lehet veluk ismerkedni, mint mindenki massal.


Annyit azert tanacsolnek: egy prostihoz civilben nem a munkas-telefonszaman keresztul vezet az ut!!!

2014. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó sok pénzért akár a barátnőd is lesz.
2014. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Lattam a hirdeteseden a kepeidet es a szövegedet es halalosan beledszerettem" ezzel a szöveggel hivd fel! Aztan vard meg a hatasszünetet es hörögj egy kicsit. "Legy az enyem!" "Miert vagsz ilyen meglepödött arcot. Ne felejtsd el, hogy latlak! Mindig!"


Ez most nagyon cinikusan kisarkitottam, de kb. ez fog lejönni a hölgynek. Ha jo a szolgaltatasa es meg kedves is, körülbelül hetente vallanak neki szerelmet es havonta kerik meg a kezet.

2014. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fog többnek tartani, mint a többi kuncsaftot.
2014. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz.Ha eltartod és több lóvét adsz neki mint amit a melóval megkeres esetleg van esélyed.
2014. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit akarsz azt GFE-nek hivjak (girlfriend experience), tobbnyire vallaljak.

Mas kerdes hogy megerne-e neked ezt honapokig igenybevenni...

2014. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 WheneverYouWant ***** válasza:

Ha hiszed ha nem.. a legtöbb ilyen lánynak van tartós kapcsolata és "normális élete" e mellett a munka mellett. Nehéz dolgod lesz ha mégis egy ilyen lányt szeretnél meghódítani mert az első és legfontosabb szabály náluk hogy kuncsaftba soha ne szeressen bele. Ha egy tippet adhatok akkor nyomozd ki hogy hol dolgozik és menj oda... alapból munkán kívül találkozz vele a való életben és úgy próbálkozz... Ha elmész hozzá szerintem semmi esélyed hogy másképp nézzen rád mint a többi vendégre.

Olvastam mostanában ilyen témájú könyvet és abból az jön le hogy sokszor egy rossz kapcsolatot sem hagynak ott ezek a lányok egy bizonytalan jóért... De ugyanakkor azt is lehet olvasni hogy pénzes pasik veszik őket feleségül és úgy hagyják abba ezt a munkát.

Olvass te is:) Sonia Rossi: Fucking Berlin

Ez a legjobb amit a témában olvastam, ragaszkodik a valósághoz. Nincsenek benne rózsaszín ködös részek meg valótlan dolgok. Segíthet neked, beleláthatsz az életükbe.

2014. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!