Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Honnan kéne tudnuk, hogy amikor mosolyogtok ránk és minket néztek akkor csak tetszünk nektek vagy akarnátok valamit komolyabbat is, ha nem közeledtek?

2014. márc. 2. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

# 10:

Lány létedre? Női egyenjogúság van, nem? Egyébként igen, vállalom, és mindig is vállaltam, hogy nehezen lett/lesz barátnőm.


Ha ő pedig olyan, amit leírsz, akkor szimplán nem vagy az esete.

2014. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

igen, sejtettem, legjobb védekezés a támadás. leszögezném, nem bántásból írtam, csak röhejes volt ez az üljön mellém duma. ne már.

ez az egyenjogúság szó durrogtatása meg szánalmas.

mindenki tudja, h vannak férfi-női szerepek. te nem szülsz gyereket, én meg nem kérek első randit fiútól. ennyi.

2014. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
(a srácnak meg ha nem lennék az esete, nem esett volna ki a szeme minden alkalommal, h találkoztunk.)
2014. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

# 12:

Te támadtál először, én pedig visszatámadtam. Azt hiszem, hogy ez így természetes, ha már egyszer FÉRFI vagyok, nem hagyhatom magam...


Én azt, hogy ülj mellém, komolyan mondtam és nem is lenne benne semmi rossz. Ráadásul nem azt mondtam, hogy szemezés után ülj le mellém, hanem mondjuk egy következő alkalommal.


(a sráccal pedig akkor status quo alakult ki, törődj bele, ha már egyikőtök sem akar kezdeményezni)

2014. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

jól van, helyes, h megvédted magad. nem akartam pedig támadni, mert én is zárkózott vagyok és tudom milyen nehéz áttörni egy korlátot. csak ez az egyenjogúság... ennek semmi köze a szerepekhez szerintem.


(már beletörődtem, bár sajnálom, h így alakult)


Kérdező, tőled meg bocsi, h itt vitázunk.

2014. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

# 15:

(Butaság lenne megkérdeznem, hogy miért törődtél bele? Ha látsz rá esélyt; még mindig nem történne semmi, ha egyszer te kezdeményeznél. A tradicionális nemi szerepek sajnos eltünedezőben vannak és ezen nem segít, ha valaki foggal-körömmel ragaszkodik az igazához)

2014. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
semmi gond :) (egyébként ijesztően olyan dolgokat írtál a "nyitottabb" srácról amiket én is írhattam volna... :D)
2014. márc. 2. 18:28
 18/18 anonim ***** válasza:

neked meg a kérdésed volt ijesztően olyan, mintha én írtam volna ki.:D


(mert legutóbb abszolút nem tűnt kedvesnek, alig nézett rám, előtte meg biztosan láttam rajta, h tetszem neki, pedig sosem képzelek bele több dolgot, mint ami.

hát jó, de azért ne cserélődjenek fel teljesen a szerepek, fiúknak vasalt haj, meg ilyesmi...)

2014. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!