Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Honnan kéne tudnuk, hogy amikor mosolyogtok ránk és minket néztek akkor csak tetszünk nektek vagy akarnátok valamit komolyabbat is, ha nem közeledtek?

2014. márc. 2. 15:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamból kiindulva talán azért csinálom, mert úgy gondolom, hogy az érzés nem kölcsönös. A lánynak nem feltétlenül jövök be. Pár év és talán kinövöm ezt is és kezdeményezőbb leszek.
2014. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lányok! Ha csak néztek ránk akkor honnan tudjuk hogy közeledhetünk-e hozzátok vagy elküldötök a francba?
2014. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Azért nem közeledek mert egy enyhe mosolyon kívül és egy rövid pillantáson kívül nem érdemeltek többet.
2014. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
és ha nem csak nézünk, hanem ugyanúgy mosolygunk is?
2014. márc. 2. 15:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

# 4:

Akkor frászt kapok és elrántom a tekintetemet. :P

2014. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden második fiúra mosolyogtok bakker.
2014. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát én nem mosolygok akárkire ok nélkül :D minden 2.ra biztos hogy nem. vannak helyzetek amikor egyértelmű lenne... de mégsem.
2014. márc. 2. 15:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem is totál elegem van ugyanebből. akkor ne fájdítsák a szívemet.

én már nem tudok jobban jelezni, mosolyogni, szemezni, biztatni. kezdeményezni meg nem fogok, ő a nyitottabb, ő a fiú. ha nem teszi, gondolom nem tetszem neki eléggé vagy megszokta, h mindig a csaj volt az, aki rámászott.

2014. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

# 8:

Ő a nyitottabb? Miből gondolod?


A válaszod alapján lány vagy. Hát sajnos azt kell mondanom, hogy fiú létemre zárkózottabb vagyok az emberek 60-70%-nál. Úgyhogy nem azt várom, hogy másszál rám, de mondjuk oda is ülhetnél mellém és kezdeményezhetnél beszélgetést. Utána talán ha kellően érdeklődőnek érezlek, tovább is léphetünk.

2014. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ha te elvárod, h üljek melléd és én lépjek lány létemre, akkor jó várakozást. nem tetszene egy olyan fiú, aki ezt várja el.

azzal semmi gond, ha zárkózott vagy, de akkor vállald, h nehezen lesz barátnőd.

ő a nyitottabb, beszéltem már vele, olyan körökben mozog, olyan hobbijai vannak, amik csak egy közvetlen embert feltételeznek. azt viszont nem tudom, h félénk-e a lányokkal, de ennek fejében igen fura lenne.

2014. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!