Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek fiúkkal?...

Hogyan ismerkedjek fiúkkal? Hogyan ismerjem ezt a srácot?

Figyelt kérdés

16/L

Még sohasem volt barátom, az osztálytársaimon kívül alig ismerek fiúkat. Eléggé félénk vagyok.Az osztálytársnőim meg sok jó pasit ismernek. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Van egy srác aki tetszik de nem tudom hogy ismerkedjek meg vele van közös ismerősünk de őt nem akarom megkérni hogy mutasson be.. Egy kétségbeesett lány.



2014. febr. 27. 19:38
 1/5 BlackSword ***** válasza:
írj rá... Veszteni valód nincsen...
2014. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mosolyogj rá ha találkoztok vagy keress közös témát.....így is rá írhatsz..
2014. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha lány ír abban semmi nincs. írj neki nyugodtan:)
2014. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fent van neked facebookon? Ha nincs akkor nyugodtan vedd fel, nem lesz semmi gond, csak pozitívan, biztos jó fej a srác :)
2014. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerősöm facebookon, azt sem tudja hogy létezem.. nincs elég bátorságom csak úgy bejelölni. Az alapján amit hallottam róla kedves és közvetlen srác, csak nem akarom hogy hülyének nézzen és jobb lenne személyesen megismerni először.
2014. márc. 5. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!