Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért van az hogy csak a jóval...

Habsburg kérdése:

Mért van az hogy csak a jóval fiatalabb pasik (20-25) nyomulnak rám és a korombelieknek nem kellek? Túl gyerekes lennék vagy csak egyszerűen a korombeliek már párkapcsolatban élnek? 35N

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10: beszélj a magad nevében... Van, akinek ezt sikerül fiatalon is elérnie.
2014. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11.

De jó nekik.

2014. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%

"Alakithatok", "en muveim"


Te valami szobrasz vagy?

Nekem az a tapasztalatom, hogy a 30-as nok megertobbek, nem picsognak, szexben verhetetlenek, legalabbis akikkel volt dolgom.


A 20-as noi korosztaly meg csak vergodik, fas.rol fas.ra jar, csapong, hisztisebbek, stb.

2014. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12: vagy csak jó döntéseket hoztak, és merész lépéseket tettek... :)
2014. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

# 13


Te most általánosítasz.


A fiatalabb nőknek azért kell idősebb férfi,hogy írányítsa,vezesse(ezt most nem részletezném,mert hosszú)stb.Akkor mikor ez így van,már nem "picsognak"ösztönösen vágynak az ilyen dolgokra.Kinek ki az idős és fiatal az relatív,mert én azt mondom,hogy tőlem 5-10 évvel fiatalabbakkal(legfeljebb 15).Mindenki fiatal vagy idős valakihez képest.

2014. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nőnek már nagyon sok pénz kell.Ha eddig nem keltél el,akkor bizony hibás áru vagy.Az öregebb pasiknak már több esze van,majd a fiatalokat te megtanítod.
2014. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ausztriában élek, jó állásom van és biztos egzisztenciám. Amúgy nem zavar, csak nem értem, mert nekem nem kéne egy öreg pasi.
2014. febr. 26. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!