Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért van az hogy csak a jóval...

Habsburg kérdése:

Mért van az hogy csak a jóval fiatalabb pasik (20-25) nyomulnak rám és a korombelieknek nem kellek? Túl gyerekes lennék vagy csak egyszerűen a korombeliek már párkapcsolatban élnek? 35N

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A korodbeliek általában kapcsolatban vannak, gyerekeik vannak, stb...


Mi (a fiatalabbak) miért nem vagyunk elég jók? :D

2014. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Valószínűleg discóban ill. olyan szórakozóhelyen találnak meg a fiatalabb pasik, ahol úgye fiatalabb az átlag életkor.

Egy könyvtárban, egy tanfolyamon, vagy kiránduláson ahol idősebb pasik is vannak, gondolom inkább azok hajtanának rád.

+ az ilyen korúak többnyire családapák és nem szórakoznak annyit. Vagy, ha nagyon bulizós természetű, akkor az meg a pipikre hajt. :-) Nehéz ügy.

2014. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
miert, tul gyerekes vagy? mibol gondolod, miben nyilvanul ez meg? irj kicsit reszletesebben, mert ennyibol nem nagyon derul ki semmi.
2014. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezt már én is tapasztaltam:) meg azt is, hogy a korunkbelieknek már öregek vagyunk:) A fiatalabbak felnéznek rád, hogy te egy tapasztalt, érett nő vagy!, örülj neki! 34N
2014. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy gyerekes lennél, csak ez a korosztály menőnek tartja,ha ilyen korú nő beadja nekik a derekát. De ritkán esetleg komolyan is gondolhatják.
2014. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem nem a "menőség" miatt érdekelnek az idősebb nők. Általában ebben a korban már nem jellemző az a fajta éretlenség, ami a 25 alatti lányokra. Éretlenek szexuális, társadalmi, és mentális téren egyaránt...
2014. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

En is elonyben reszesitem a 30-as noket.

8 ev korkulonbseg nem erdekel, de sokkal jobbak a tapasztalataim veluk.

2014. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én a fiatalabb nőket szeretem,mert épphogy alakíthatóak.A korombelieket is már valaki"alakította".Ők nem az én műveim,úgyhogy nem nagyon kellenek.
2014. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja és 35 vagyok
2014. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Mi (a fiatalabbak) miért nem vagyunk elég jók? :D"


Nekünk nincs elegendő egzisztenciánk pénzünk és lakásunk..

2014. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!