Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondták többen is, hogy...

Miért mondták többen is, hogy csinos vagyok, ha én nem látok magamon semmi extrát? Úgy tudtam ezt főleg az öltözködés miatt mondják, de én nem vagyok kihívó, átlagos ruhákba járok. Nektek milyen lány csinos?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sok lány csinos.

Vannak olyan nők akik ha egy koszos farmert meg szakadt felsőt meg gumicsizmát vesznek fel akkor is dögösek :)

Van aki meg mindenben sz**arul fest :)


Szóval attól függ h milyen lány van abban a ruhában.

A ruha leginkább takar vagy nem takar.

2014. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, hasznos volt.:)

Viszont én nem tartom olyan lánynak magam, aki melegítőben is vadítóan jól nézne ki.

2014. febr. 25. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Amig 1 lány mosolyog addig az gyönyörű, de ugyebár mindenkinek más az ízlése de ez nem zárja ki az elsőt:)
2014. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a fene sem tudja ezt!

az ember magának nagyon ritkán tetszik :)

Lehet másnak szexi vagy melegítőben is.


persze ha kopasz vagy na akkor már lehetnek gondok....meg ha se segged , se formád nincs, csak egy villanyoszlop vagy amin van pár lyuk,.

2014. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak kedveskedni akartak
2014. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem vagyok formás, mert elég vékony vagyok.
2014. febr. 25. 17:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Általában az emberek nincsenek tisztában azzal, hogyan néznek ki, ezért gondolhatod, hogy nem vagy csinos.


Szerintem inkább ne hidd magadról, hogy jól nézel ki (attól még nézhetsz ki jól), minthogy azt hangoztasd, milyen jó csaj/pasi vagy (holott valójában baromi ronda).


Milyen lány csinos? Hmm...aki éppen tetszik az nagyon csinos, aki meg nem tetszik, de van pozitív kisugárzása, mosolygós, stb...:)

2014. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mégegyszer!:)

Én nem hiszem magamról, hogy csinos vagyok, ezért lepődöm meg, ha ezt mondják. És sztem ez látszik is rajtam (mármint nem a meglepődés, hanem, hogy nem vagyok túl magabiztos).

2014. febr. 25. 17:58
 9/11 anonim ***** válasza:
attól h vékony vagy még lehetsz formás, ezt most nem a húsosokra értettem.
2014. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kép? :3
2014. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!