Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az örök kérdés: első randin...

Az örök kérdés: első randin legyen csók vagy sem?

Figyelt kérdés

Még mielőtt találgatásokra adnék okot: 23 vagyok, nem ma kezdtem a csajozást, voltak hosszabb, rövidebb kapcsolataim. Egy éjszakás is, meg csak szexkapcsi is.

Szóval 2 lehetőséget vázolok:

1. ha megcsókolom az első randin sok lány azt gondolja, hogy csak szexre kell, vagy túl könnyűvérűnek nézem, netán ribinek.

2. ha nem csókolom meg, engem nézhet pipogyának, meg töketlennek, hogy enm kezdeményezek, meg iylenek.


(rendszerint én mindig csókot probalok összehozni az első randin, de fura mert az utóbbi 2 hónapban ezek nem jöttek be...nem akarta a csaj, egyik sem, a fent említettek miatt)


Irónikus hogy nemsokkal később egyik másiknak lett pasija. Egy totál más kategória mint én.


De elkanyarodtam. Szóval legyen csók első randin, vagy sem? :)



2014. febr. 23. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23évesen legyen, nem 15évesek vagytok!
2014. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem többszőr jössz ki azzal jól ha van, mint azzal, hogy nincs :D

szóval legyen

2014. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem 15, de az egyik iylen "randim" 16 volt..:D

illetve 19 a másik, eza két friss példa. 18-20 év köztiekkel randiztam.buliztam...

2014. febr. 23. 20:21
 4/13 A kérdező kommentje:
viszont olyan égőnek érzem sokszor mikor elfordul a csaj...
2014. febr. 23. 20:21
 5/13 anonim ***** válasza:
részemről elvárás, nem neked égő, ha elfordul, nem kérdezted, hogy miért nem akarja? 23L
2014. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

mindig jött vmi kifogás..XD most még szerelmes vagyok ,nem akarok kapcsolatot, stb stb..fent meg írtam, hogy nemsokkal később lett pasijuk.

illetve volt aki aztmondta ,hogy nem akarja a haverságot, bártságot ezzel tönkretenni. de sikerült neki...

2014. febr. 23. 20:28
 7/13 anonim ***** válasza:
de ez akkor is a csajoknak ciki, ha normális, akkor érdemes próbálkoznod, és szerintem fogja hagyni
2014. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

rednben van. :) legközelebb rápróbálok :D


am az igaz, hogy most könnyebben ismerkednek az emberek hisz itt a tavasz?


(azt viszont nagyon enmcsípem mikor berak a csaj egy oylan ketegóriába, hogy nah még egy pasi aki akar tőlem valamit, és rám van állva)

2014. febr. 23. 20:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha velem randizol legyen :)

Utóbbi időben olyanokkal randiztam, akik valami magukra erőltetett udvarias-rendes-jófiú-vagyok-hidd-el-hogy-komoly-kapcsolatot-keresek szerepkör miatt, olyan mereven viselkedtek, mintha állásinterjún lennénk. Nem akarok elsietni semmit, tehát nem az észnélküli nyomulást várom el, de ha az ismerkedés egy helyben topog, annak semmi értelme.

2014. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

háhhááá ez jóóó :D

sosem vagyok zavarban, meg meg ilettődve a randin. addig vagyok ideges, míg meg nem látom a csajt. utána mindne sima :D sokat beszélek, sosincs kínos csend. laza vagyok, viszont őszinte is, és ezt sokan nem szeretik...:/

2014. febr. 23. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!