Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy vennétek azt, ha...

Lányok, hogy vennétek azt, ha egy srác mosolyogna rátok, vagy ha esetleg leszólitana?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól esne :)
2014. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki :)
2014. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első kettőnek üzenem, hogy a kérdésben nincs benne, hogy jóképű kigyúrt srácról lenne szó...

Mert ha ezek nem teljesülnek korántsem szoktak a drága hölgyek ilyen kedvesek lenni, hiába nagyon udvarias az ember.

2014. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kinézettôl függetlenül örülnék neki, ha leszólítanának (aranyosan, mosolyogva.:)


Ha egy nekem nem tetszô fiú szólítana le, akkor mosolyogva mondanám, hogy nagyon kedves, aranyos, hogy megszólított, de nem az esetem. Talán meg is dicsérném, hogy milyen bátor, hiszen sok fiú nem meri megtenni.


Ha egy nekem tetszô srác tenné, akkor nagyon zavarba jönnék és azt hinném, csak viccelôdik. Ha kedves, akkor szívesen elmennék vele sütizni vagy megadnám a számom.:)


De ezeket csak akkor, ha kedvesen kérdezné meg! Ha bunkón, akkor én se lennék vele ilyen kedves.


16/l

2014. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző, ez a normális mentalitás, de kíváncsi lennék rá, hogy ez élőben is így működne nálad, mert leírva ez nagyon szép, de mint tudjuk, az, hogy mit mond egy nő, meg hogy mit csinál köszönőviszonyban sem szokott lenni egymással...

Arról nem is beszélve, hogyha tényleg így is tennél, akkor is csak egyetlen normális kivétel lennél az elkényeztetett királykisasszonyok tengerében.

2014. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok


Mindig azt teszem, amit mondok.:)

2014. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kedves #5-ös nem tudom, milyen lányokkal hozott össze eddig a sors, de nagyon sajnállak, ha ez rólunk a véleményed, talán nem jó helyen keresgélsz.

#4-esnek igaza van. Hasonlóképp reagálok én is. Pont most hétvégén történt velem, hogy odajött hozzám egy srác, külsőre nem volt éppen az esetem, de kedves volt és aranyosnak tűnt. Elkezdtünk beszélgetni, és bár tényleg kedves volt, rá kellett jönnünk, hogy semmi közös sincs bennünk. Kb. amit én szeretek, azt ő utálja és fordítva. Szóval egyszeri randinak jó volt, de ennyi. Azért aranyos volt, hogy mert kezdeményezni.

Úgyhogy jól esne:) Merj bátran kezdeményezni, ha normális a csaj, úgyis reagál, ha nem akkor meg nem is gáz, ha koppint, csak magáról ad ki szegénységi bizonyítványt.

2014. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem vagyok bunkó úgyhogy... vissza mosolyognék... ha leszólítana megkérdezném,hogy miben segíthetek...
2014. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha az illeto tetszene igent mondanek es zavarba jonnek, ha nem akkor mosolyognek ra, megkoszonnem, megjegyeznem hogy milyen kedves es figyelmes, es mondanek valami indokot, mondjunk hogy sajnalom de sietnem kell, vagy baratom van vagy valamit, mivel nekem nem lenne szivem megmondani hogy nem az esetem:)
2015. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!