Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 19 éves fiú csak a húgakén...

Egy 19 éves fiú csak a húgaként tekinthet egy 15 éves lányra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem olyan nagy korkülönbség, de hallottam már hasonlókat. A barátnőm beleszeretett egy végzős gimnazistába, akivel nem ismerték egymást kicsi koruk óta ( szóval nem volt ilyesmi kötődés), és állítólag jókat beszélgettek, de amikor a lány bevallotta neki, hogy szereti, a pasi azt mondta, hogy ő csak testvérként tud tekinteni egy 15 éves lányra.

2014. febr. 22. 11:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A szerelem nem kortól függ. Ha a két fél tök jól megérti egymást, nagyjából ugyanazon az érettségi szinten vannak, akkor nem számít a korkülönbség.

Az meg a fiútól függ, hogy a "társadalmi normákkal" akar-e törődni és ezért inkább nemet mond, vagy inkább azzal foglalkozik, hogy boldog legyen a csajjal együtt.

2014. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

* Inkább a boldogságukkal foglakozik, már ha ő is szereti a lányt.

(#11 voltam)

2014. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Számtalan ellenpéldát ismerek a környezetemből, sőt, magamat is felhozhatnám példának.

Embertől függ. Valaki az elveire hallgat, és az életkort látja meg a lányban, más meg az embert látja meg benne, és simán összejön vele.

2014. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én a 11-12 éveseket is megnézem, sajnos vagy nem sajnos XD

F19



mindenki más

2014. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mivel ismerek ellenpéldát, ezért nem.
2014. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!