Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú már régóta de sajnos személyese nem ismerem.Nem tudom hogyan ismerkedjek meg vele mert pl. facebookon nem merek ráírni.Egy városban élünk aminek örülök mert több lehetőség van ismerkedésre csak az a baj hogy nem merem még bejelölni se nemhogy az utcán leszólítani..Ti mit tanácsoltok? 14/l

2014. febr. 21. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebbe már én is beleestem. Aztán mégis erőt vettem magamon, és ráírtam. És utána, miután dumálni kezdtünk az esetek többségében már ő keresett meg engem. Szóval... Aki mer az nyer. ;)
2014. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyetértek az elsővel. Bizony muszáj lesz lépned valamit az ügyben, különben a végén még nem lesz belőle semmi.
2014. febr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nikafuka válasza:

Légy bátor, hiszen ha nem próbálod ki soha sem tudod meg :) persze tudom könnyű nekem mondani ..de semmit nem veszítesz vele ha ple

bejelölöd facebookon ...és ha még egy városban is laktok akkor azt is ki kell használni hiszen, nem mindenki olyan szerencsés, hogy akiszemelte közel lakik hozzá ...az én véleményem az, hogy batornak kell lenned ha tényleg meg akarod szerezni

2014. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem de nemmerem mert ő sokkal de sokkal menőbb nálam és nagyon helyes is én pedig nem vagyok valami szép szerintem és még menő sem.Nem hiszem hogy kedvelne engem és félek hogy az egész baráti köre rajtam nevetne:(
2014. febr. 22. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!