Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet-e olyat írni egy srácnak...

Lehet-e olyat írni egy srácnak, hogy: Ő is nagyon fontos nekem?

Figyelt kérdés

2 éve ismerjük egymást, és fél éve elindult közöttünk valami csodás dolog, ő kezdeményezett, de nem sikerült a továbblépni, mert én nem tudtam jól reagálni, nem tudtam túllépni a gátlásaimon és magamon. Úgy-hogy ez alább hagyott. Egy ideje írunk egymásnak, és ha valami gondom van, akkor mindig annyira kedves dolgokat ír nekem, de mindig csak többes számban. De most végre csak nekem írta, hogy nagyon örül, hogy megismerhetett. és nagyon tisztel és szeret!(Felkiáltó jellel)Bennem nagyon mély szeretet van iránta, és nagyon szeretném azt válaszolni, hogy Ő is nagyon fontos nekem.

Csak nem tudom, hogy a pasik egy ilyen dologtól hátralépnek? Mivel ez a nő már meg van. Tovább nem érdekel..



2014. febr. 19. 14:05
 1/1 egytüneményvagyok válasza:
ha odavan érted akkor örülni fog neki.
2014. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!