Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek akarhat mást is a...

Szerintetek akarhat mást is a lány barátságon kívül?

Figyelt kérdés

Néhány napja megismertem egy lányt. Nagyon jókat hülyülünk együtt kíméletlenül őszinték vagyunk egymáshoz, de annyit nevetünk hogy az tényleg hihetetlen. :)

Nagyon csípem, titkon be is jön már most, a személyisége, külleme egyaránt, de nem akarom kimutatni. Keres, hív, 10-negyed órákat beszélünk telefonon, hol ő hív, hol én őt. Tök nehéz letenni, nameg az elköszönés is nehezen megy mindkettőnknek pl fészen.

Viszont ez a mondata nem vmi bizalomkeltő számomra: "nem akarok neked tetszeni" viszont ahhoz képest mikor taliztunk kicsípi magát rendesen.

nagyon nagyon csípem őt, legszivesebben rámozdulnék, de félek tönktretenném ezt a néhány napja tartó marhajó, és vicces viszonyt, ha ő meg nem akar semmit.

Állítólag 2-3 hete szakított, és költözött haza. én mar jóideje egyedül vagyok viszont (több hónap).

Huszonévesek vagyunk mindketten.

Félek ráhajtani, noha a szívem ezt diktálná, de az eszem meg nem, mert mi lesz, ha elveszítem mint hihetetlen jófej ember is?

Így van rengetegszer, hogy akineka személyisége is megfog, vele valamiért nem lehet semmi köztünk sosem, vagy régi szerelem, vagy friss szakítás, vagy iylesmi dolgok miatt..:(



2014. febr. 16. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz szitu.

Én azt javaslom mondd el neki, hiszen magamból kiindulva ha ennyire sokat keresek valakit, sokat nevetünk, nekem az nem csak barátnak számítana.

Az meg hogy "nem akar tetszeni neked".. Mondhatta azért is hogy kicsikarjon egy bókot, vagy akármi.

Ha tényleg úgy érzed hogy ő kell neked, szerintem ne félj elmondani, inkább hogy magadba tartsd. Lehet ő fél lépni, vagy nem mert, mert ő is ezt gondolja. Sok sikert! :)

2014. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nemrég lett vége egy hosszabb kapcsolatának, most ha én is ezzel jövök hogy akarok tőle vmit..mit szól...érted...sztem szingliségre vágyik ,nyugalomra, pasimentességre...

modnjuk akkor emg miért bezsélget velem...

am tudni kell a lányról, hogy sokkal több fiu barátja van, kikket ygerekkora ota ismer stb, mintsem csaj barátnője...

2014. febr. 16. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát, így azért bonyolultabb. Mindenesetre szerintem beszélgess vele továbbra is, tartsátok a kapcsolatot, és amikor úgy érzed, elmondod neki. Vagy talán addigra ő is ad jelet.

2014. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

viszont félek, hogy végleg betezs a hülyülős haverok, meg barátzónába, és onnnan már nicns viiszaut...

most pedig mg marhára nagy a tét, mert ha bevallom neki ezeket, akkor nagyon nagyot bukhatok...mert jelen pillanatba ugyérzem ,hogy tényleg csak azért bezsélget velem mert jól szórakoztatjuk egymast...

2014. febr. 16. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor dönts: mi a jobb?

Ha barátok maradtok, de mindig többet fogsz érezni iránta, vagy elmondod neki, és lehetséges hogy még barátok is maradtok.

2014. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogyan maradhatnánk azok utan baratok ha talan elmondom hogy mi a helyzet?! nemhinném hogy emnne se nekem se neki.
2014. febr. 16. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon csípem, titkon be is jön már most, a személyisége, külleme egyaránt, de nem akarom kimutatni."

"nem akarok neked tetszeni"

Tehát csak színészkedtek, hazudoztok egymásnak. Szerinted így kell ezt csinálni?

2014. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!