Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nekem egy 14 éves...

Vics20 kérdése:

Tetszik nekem egy 14 éves fiú.12 vagyok. Tehát 2 év korkülömbség van. Többi lent?

Figyelt kérdés
Tetszem neki. Anyukámnak hogy mondjam el hogy elhivott valahova? Hogy kezdjek bele? Hogy kérjek tőle engedélyt? Légyszíves segítsetek nagyon elvagyok veszve.

2014. febr. 16. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a többi lent.


Nem muszáj engedélyt kérned szerintem arra, hogy szóbaállj valakivel.

2014. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el Neki, hogy udvarol vki. Ne lihegd túl, ez teljesen természetes dolog :)
2014. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzatok nappal, ne este, akkor biztos elenged vele pár órára. Nem tudom, milyen anyukáddal a kapcsolatod, de ha jóban vagytok, akkor ígérd meg, hogy utána elmeséled, milyen volt, mi történt.
2014. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen szerintem is, az egyik osztálytársam az ilyen dolgait simán elmonta az anyjának,csak az apjának nem

de az anyja semmit nem szólt elvileg

2014. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!