Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Részegen igazat mond, ír a pasi?

Részegen igazat mond, ír a pasi?

Figyelt kérdés

Minden nap rám ír, de a találkozás valahogy sosem akar összejönni. Most viszont szerintem berúgott. :D És találkozni akar velem holnap. Nagyon győzöget (nem érek rá sajnos). És felettébb kedves... inkább csipkelődni szokott, de most bókol, és írogatja, h mennyire találkozna már velem. Na meg szívecskét küld... :D Ezt mennyire vegyem komolyan? Én máris totál oda vagyok érte, pedig élőben még sosem láttam (ő engem egyszer igen), viszont rengeteget beszéltünk már facen, és képeken meg videón láttam. Jó lenne, ha úgy lenne, ahogy, amiket írt, de ez mennyire lehet igaz, h ennyire oda van értem?

20/N


2014. febr. 16. 04:03
 1/5 anonim válasza:
0%
részeg ember nem hazudik. :-)
2014. febr. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

valszeg most a haverjaival van felszabadultan és nem ül a nyakán a csaja/felesége ezért ilyen.

ha hozzátok tudtok menni és ebben biztosítod,akkor nincs gond és talákozni fog veled,viszont nő mellett lefikszálni a dugásra kész lakást azért nem egyszerű ezt meg értened,valszeg ezért halasztgatja a dolgot más oka nem lehet ha viszonylag jó kis csaj vagy.

2014. febr. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

2-essel ne foglalkozz. Részeg ember nem hazudik! Ez biztos!

Ha szeretnél vele találkozni akkor tedd azt. Ha kell neked ez a gyerek akkor tegyél érte! Rajtad múlik minden! Ha kell akkor neked akkor találkozzatok. Ha nem akkor nem. Ha most nem érsz rá akkor egyeztessetek időpontot. Biztos meg fogja érteni, hogy most dolgod van. Nem ezen fog múlni!

2014. febr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Kanos és ezért akar hirtelen találkozni.
2014. febr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Már hogy ne tudna hazudni attól, mert részeg? A legnagyobb kamu dolgokat részegen tudja mondani az ember. Arról nem is beszélve, hogy akkor még a legótvarabb nőnemű lényt is megd*gná.

Egyébként meg szép jövő előtt állsz, ha olyannal jössz össze, aki csak részegen akar veled randizni.

2014. febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!