Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mit gondoltok a...

Lányok! Ti mit gondoltok a füves pasikról?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem csak a fűről tud beszélni, illetve ha nem tol keményebbet, no para.
2014. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne stoppold a kört :D
2014. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szívnám vele együtt.
2014. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb azt, amit az alkoholt fogyasztókról. Mivel gyerekkoromban végignéztem, hogy pusztul el egy család az alkohol miatt...

Az alkalmi füvezést még elviselhetőbbnek tartom. Egy befüvezett ember nem őrjöng, és nem veri félholtra a családját. Persze az alkalmi az kb évente 3-4 alkalom, nem a heti rendszeresség.

2014. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kertész is egy szakma, valakinek a füvet is kell nyírni, nincs ebben szégyellnivaló. Én nem röhögném ki.
2014. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha csak alkalmi dolog, akkor nem gáz. amúgy igen
2014. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
uuuuuuh 5-ös. ne. ezt ne. ez nagyon nem is vicces, sőt kifejezett diszkomfort érzés jön rám az ilyen poénbonbonoktól :(
2014. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem, és nem kéne. Nem, negyedszerre sem!
2014. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Alkalmanként, bulikban, hétvégente, stb. tőlem szívhat. Én mondjuk inkább piálgatni szeretek, de nem tartom rosszabbnak a füvet bizonyos mennyiségig.

Csak egy csomó srác ezzel akar menőzni, és hallgathatom hogy mikor, mennyit, milyet szívtak, és milyen állapotba kerültek. Na ez már gáz, de amíg nem azért csinálja, hogy menő, feka-yolo legyen, addig nem zavar.

2014. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!