Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet vajon az a módszer,...

Mi lehet vajon az a módszer, amivel minden férfinak el lehet csavarni a fejét?

Figyelt kérdés

Akár fiatalabb, pl huszonéves, akár idősebb, pl 30 felüli, akár vallásos akár nem, akár van párja/családja akár nincs, mik lehetnek azok a praktikák amivel 100% osan el lehet csavarni egy férfi fejét?

"Nincs olyan férfi, akit ne lehetne betörni" hangzott el sok nő szájából, mikor erről faggattam őket.

És hölgyeim, nektek mik azok a legdurvább és "legelvetemültebb" (ha lehet így nevezni) praktikáitok, amiket bevetettetek, hogyha új préda van a láthatáron.?

Tételezzük fel hogy elhatározod magadban hogy a pultnál ülő férfit megszerzed, ha törik ha szakad.

Hogyan viszonyulsz hozzá ha ismeretlen az illető? Illetve hogyan, hogyha ismered? Ha szingli, illetve ha van párja, felesége, esetleg munkatárs, vagy a tanárod?

Volt e már dolgotok vallásos férfival?

Illetve a próbálkozásokból mik alakultak ki? És vajon miféle árulkodó jelei vannak annak, hogyha pl a munkatársad, főnököd, tanárod, a hivatalos munkatárs-munkatárs, főnök-alkalmazott, tanár-diák kapcsolaton kívül többet is érez irántad?

Illetve hányszor történt már meg veletek, hogy éppen egy munkatársadba, főnöködbe, vagy tanárodba zúgtál bele?

Nos hölgyeim, várom a válaszokat, elképzeléseket, tapasztalatokat.


2014. febr. 14. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, h sokkal egyszerűbb a gondolkodásuk, mint nekünk (ettől nem lesznek buták, csak sokkal kevesebb bonyodalommal leélik az életüket), de minden pasinak más a lelke. Inkább azt kell megismerni, megérteni, nem igazán taktikázni.. jobban imponál nekik szerintem, ha megnyílhatnak egy nőnek, aki értékeli, megismeri őket.

Aztán lehet puffanok majd a gondolkodásommal.

2014. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Mindjárt elolvasom, de hogy ne kelljen sokat várnod: pina.
2014. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
na és ha a főnökös? és van felesége? és ráadásul vallásos is? vagy a tanárod? vagy munkatárs és foglalt? vagy foglalt és vallásos is?
2014. febr. 14. 17:42
 4/13 anonim válasza:
55%
Én mindent megpróbáltam,mégsem sikerült megtartani,sztem van olyan pasi,akit nem lehet betörni,ő pl.száz éve házas,sokan próbálták megszerezni,(hosszabb távra),mégsem sikerült senkinek megkaparintani.
2014. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1: Leszel a feleségem? :P


Végre egy lány, aki ezt vallja.

2014. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na és vajon egy éjszakára sikerülhetne?
2014. febr. 14. 17:47
 7/13 anonim válasza:
Egyre mindenképp. Azt csak akarni kell nagyon és sikerül. De megtartani sztem sokkal nehezebb,van,akit lehetetlen.
2014. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mondjuk ha leveszed a bugyid, és pucsítasz

garantált siker

2014. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ugyan már...nem 14-15 éves kislányok viselkedési kultúráját szeretném hallani...ezeket már tudom...

hanem a tipikus női praktikákat...

amik akárhol akárkinél akármikor beválnak...még ha vallásos az illető vagy ha felesége is van...(hozzáteszem nem saját célokra kell, hanem kutatás)

2014. febr. 14. 17:53
 10/13 anonim ***** válasza:

#3: akkor nem kezdek ki vele.

#5: hűha... ahhoz előbb ismernem kéne kicsit:D

2014. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!