Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nő úgy látja nem elég...

Ha egy nő úgy látja nem elég jó egy férfihoz (aki udvarol neki) és ezt ki is mutatja, az elriasztja a férfit?

Figyelt kérdés
Egy elég jó pasinak kellek elvileg, de én egyáltalán nem illek hozzá. Tőlem jobb nőt is simán megkap. Az a baj, hogy alapból nem vagyok önbizalom hiányos, de most igen, mert érzem, hogy nem vagyunk ugyan az a kategória. Nem akarom kimutatni, de nehéz magamban tartani, hogy ezt érzem. Azon gondolkozom, hogy felhozom a témát és rákérdezek ő hogy látja. Szerintetek hülyeség?

2014. febr. 13. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
el
2014. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és ha neki te vagy a jobb nő?
2014. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hülyeség. még az erre való utalás is hülyeség. de még erre gondolni is hülyeség.
2014. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nehéz elhinni. Mert nem vagyok csúnya, de nem is olyan szép. És sok nagyon szép lány van. Ő meg tényleg jó pasi, furán érzem magam mellette. Lehet csak azért kellek neki, mert eddig csak szép női voltak és ki akarja próbálni egy nem olyan széppel:DD Ilyen hülyeségek járnak a fejemben...persze ezt nem fogom neki mondani.
2014. febr. 13. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kérdező, ez tényleg hülyeség.


Haverom is ilyen volt, szép még férfi szemmel is. A nők utánafordultak, de neki csak egy csaj kellett, tökmind1 hogy ki áhítozott utána. Ő kb olyan volt mint te, ő olyat látott benne amit más nem. Ennyi a történet. Az aki a legjobb egyen bukszákat kapja meg, az megtanulja értékelni és szeretni a különlegeset is.


Tudod a szép csajok többségének ugyanazok a dolgok járnak a fejében, ugyanúgy öltözködnek, és mindegyik ugyanazt csinálja. Ez egy idő után unalmas nagyon. Én nem azt mondom hogy minden szép csaj, de a többségük. Ő gondolom lát valami olyat benned amit különlegesnek tart, ami formabontó számára, ami tetszik neki. Felesleges túlmisztifikálni.

2014. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi:) Inkább akkor nem szólok semmit, csak örülök neki:)))
2014. febr. 13. 20:50
 7/7 anonim válasza:

Ha neked udvarol akkor bizonyára tetszel neki.

Ne érdekeljen ki mit gondol rólatok!

Sok sikert! :D

2014. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!