Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok ehhez? Lehetséges,...

Mit szóltok ehhez? Lehetséges, hogy ezért utasítanak el a lányok?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 12. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Sose higgy az ilyen oldalaknak :D
2014. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ekkora hülyeséget, látod ezért van ennyi szerencsétlen a világban mert ilyen hülyeségekkel foglalkoznak

nem azért nincs nőd mert alacsony vagy

2014. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
áh...tipikus női oldalak...
2014. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas ostobaság lehet. Akkor mindenkinek 170 cm felett kéne lennie, férfiaknak, nőknek is? Ezt a felmérést valami óriások országában készítették. Szerintem sok férfinek bejönnek a 170 cm alatti lányok. Én egyébként 170 vagyok és a nálam alacsonyabb lányok jönnek inkább be.

F

2014. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Ez egy angol tesz.. az angolok barmok... ezért sziget.
2014. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A számszerű adatok csak statisztikai eredmények, és nem tükrözik minden nő véleményét. Ahogy én látom, a nőknek csak az számít, hogy a párjuk ne legyen alacsonyabb náluk. De ez sem mindenkinél szempont.
2014. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.:D És általánosítás. Egy alacsony lány mit kezdjen egy 2 méteres emberkével? Szóval, a válaszom: kétlem, hogy emiatt utasítanának el, ne foglalkozz ezekkel a butaságokkal.:)
2014. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, szűz és 184cm.
2014. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Pontosan hol utasítottak el és milyen kaliberű lányok? Lehet nem jó helyen próbálkoztál?
2014. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!