Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne kedvetek egy ducibb...

Lenne kedvetek egy ducibb sráccal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésen felbátorodva, gondoltam én is szerencsét próbálok! :D


(És felteszem egy év itteni jelenlét után az első kérdésem)


24 éves, budapesti (BUDAI) illetőségű lakos vagyok, 186 cmes magasságomhoz 8x kg birtokosa, emellett található még rajtam rövidebb világos, színű barna haj, két nagy barna szem, és mosolygós száj. (?)


Most jön az a rész, ahol mondanom kellene magamról valamit, meg is teszem, a hagyományok védelmében :D

Nyitott vagyok sok újdonságra (de azért a fiú szerepből nem kerülnék ki), szeretek játszani gitáron, minden dilis izgi dologban benne vagyok :D

Ha hasonló vagy, vagy egyáltalán nem, de csak sikerült felkeltenem a kiváncsiságod, akkor szeretettel várom soraidat :P



#budaisrác
2014. febr. 11. 15:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Jó, lehet télleg hiba volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__537..


Itt már senki nem vesz semmit komolyan?

2014. febr. 11. 15:21
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát Tivald!

Ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek, akkor komoly kérdést kell kiírnod!

2014. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!