Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne kedvetek egy ducibb...

Lenne kedvetek egy ducibb sráccal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésen felbátorodva, gondoltam én is szerencsét próbálok! :D


(És felteszem egy év itteni jelenlét után az első kérdésem)


24 éves, budapesti (BUDAI) illetőségű lakos vagyok, 186 cmes magasságomhoz 8x kg birtokosa, emellett található még rajtam rövidebb világos, színű barna haj, két nagy barna szem, és mosolygós száj. (?)


Most jön az a rész, ahol mondanom kellene magamról valamit, meg is teszem, a hagyományok védelmében :D

Nyitott vagyok sok újdonságra (de azért a fiú szerepből nem kerülnék ki), szeretek játszani gitáron, minden dilis izgi dologban benne vagyok :D

Ha hasonló vagy, vagy egyáltalán nem, de csak sikerült felkeltenem a kiváncsiságod, akkor szeretettel várom soraidat :P



#budaisrác
2014. febr. 11. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

-.-


Na jó, ez már kezd sokk lenni!

2014. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fahéjas Alien ***** válasza:
Látom van pár ember itt, akinek nincs kreativitása és másokból merít ötletet... ez elég sivár. És még viccesnek is gondolja.
2014. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát te vagy az én múzsám! XD
2014. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most miért? Teljesen komolyan gondoltam!
2014. febr. 11. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:
nem az a gáz, hogy duci vagy, hanem hogy más szövegét irod ki..... ha ennyi eszed nincs, remélem soha nem lesz barátnőd :)
2014. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy ev utan mar tudhatnad hogy ez itt nem mukodik!amugy meg szerintem kamuzol!
2014. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Köröz itt nagy darab kucu sas madár lehet lecsap Rád :D
2014. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, de én fáradt vagyok.. :D Neked mi a mentséged? :D HOGY VOLT MERSZED?
2014. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 fahéjas Alien ***** válasza:
Szerintem ez egy másik észrevételt mondd el a kérdezőről... azt, hogy nincs saját ötlete. Pedig egy emberben, jelen esetben férfiban például számomra nagyon vonzó dolog, ha kreatív, van saját elképzelése, és azt a saját képére tudja formálni. - de ez a megmozdulás nagyon távol esik az általam például preferált vonástól. És szerintem ezzel sok lány van így, szóval nem hiszem, hogy hódító stratégia lenne.
2014. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hátőő, jó ötletnek tartottam...


Meg annyi ilyen kérdésre írtam már rá, sokszor választ se kapva, kíváncsi lennék arra is, hogy a lányok mennyire írnak rá az oldalon a srácokra.


De ettől még a kérdés még mindig teljesen komoly!

2014. febr. 11. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!