Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek mitől válik a...

Fiúk! Nektek mitől válik a szemetekben egy nő álomnővé? Akivel eltudnátok magatokat hosszútávon is képzelni. (külső, belső) főleg 18-25 év közötti válaszolókat várok

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
jól néz ki, tud főzni, nem lusta, jó az ágyban, okos, tud párhuzamosan parkolni, nem égeti a kuplungot, normális anyós, kevés hiszti
2014. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre ép úgy nem lehet válaszolni mint ahogyan ti sem tudtok arra, mitől lesz valaki álomférfi.

Talán abból, hogy sokszor hamarabb tudja mire fogok gondolni. Ebből tudom, hogy tényleg én érdeklem, engem szeret. Sajnos eddig még nem volt ilyen.

2014. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csefy neked is leged lehet a nöi soförökböl :D de,igaza van kb.ugyan ez nalam is.meg annyi,hogy ne hanyagolja el magat,par ev utan sem.
2014. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.

persze, mikor mentek valahova autóval, nem tud beparkolni, feltartja a forgalmat, aztán ideges lesz, már tudom, mi következik...szívem állj be nekem ide...

2014. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de azert meg az is jo,ha inni akarsz a haverokkal,es nincs mas soför :)
2014. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valakinek a szemében nem tudsz azzá válni. az vagy meg van benned az első pillanattól kezdve vagy nincs.
2014. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!