Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak intim mérettel lehet-e...

Csak intim mérettel lehet-e hódítani?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem a kérdés nem kamu és nem provokatív.

A helyzet az hogy nem tehetős családdal áldott meg az élet így a seggem alá nem tesznek semmit amit azért nem is bánok. Illetve nemvagyok magas, inkább alacsony 170cm, arcra nem csúnya. A kérdésem az lenne hogy "farokmérettel" lehet-e sikerem a nőknél. Mert legalább egyvalamivel megáldott az élet és az egy 19cm-es pénisz. Tudom nem óriási de ez is valami.



#pénisz #Nagy Sándor a hódító
2014. febr. 10. 18:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat kellemes csalódást okoztak a válaszok. Azt reméltem hogy 1-2 ember ad választ, a többi meg panaszkodni, vagy belémkötni jönnek majd ide, de nem így lett szerencsére. Természetesen nem terveztem hogy így hódítok, nem is tartom természetesnek, mert normális srácnak tartom magam nem az a "22cm-es brém van, gyere dugni" srác vagyok. Csak érdekelt, mert itt a mindig olyanokat olvasok hogy a nők a farokméretre vagy pénzre, a metroszexuálisakra mennek. 6.kommentelő köszönöm az ajánlatodat, de van stílusom ami szerint öltözök, szerintem stílusos, de ugyanakkor elegáns az öltözködésem, itt egy pár db:

[link]


[link]


[link]


Ezekhez hasonlók.


7. kommentelő még fiatalságom elején járok, 19/F vagyok.

2014. febr. 10. 20:13
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Látod Kérdező. Én is csak 170cm, ráadásul nekem még a péniszem is kicsi 12-13cm, szóval örülj, hogy legalább neked van valamid, amivel magad mellett tudsz majd tartani egy nőt. Sajnos kis farokkal erre nem sok esély van :(.
2014. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12: Nem a méret a lényeg...Nagy farokkal se jó feltétlenül a szex..komolyan sok lánynak az már fájdalmas...Valaki 10cm-rel is kielégül.
2014. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

7-es: "arra igazán büszke lehetsz" - a 19 cm önmagában semmit nem árul el abból, hogy egy kívánatos-formás szerszám, vagy olyan szörnyű külsejű, amilyenből sokat látni a büszkélkedők által fórumokba felrakott képek között... :(

Kérdező: meg kellene mutatnod képen, s akkor meg tudnábk mondani, hódíthatsz-e vele... :)

2014. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Majd egyszer talán, de nemazért tettem ki a kérdést, hogy magamat mutogassam.
2014. febr. 12. 14:56
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: "nemazért tettem ki a kérdést, hogy magamat mutogassam." - ez ok., de akkor nem lehet rendesen válaszolni, hogy a Te nagyoddal lehet-e hódítani avagy elriadni, messzire futni kell tőled...

mondjuk: "nekem virágoskertem van, a kardvirágok nagyra nőttek, szerintetek szépek?" - erre hogyan válaszolnál, ha nem mutat képet a virágairól??? :((

2014. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Cöhh... válasza:
Hú, ez mind a sugara?
2014. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!