Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak intim mérettel lehet-e...

Csak intim mérettel lehet-e hódítani?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem a kérdés nem kamu és nem provokatív.

A helyzet az hogy nem tehetős családdal áldott meg az élet így a seggem alá nem tesznek semmit amit azért nem is bánok. Illetve nemvagyok magas, inkább alacsony 170cm, arcra nem csúnya. A kérdésem az lenne hogy "farokmérettel" lehet-e sikerem a nőknél. Mert legalább egyvalamivel megáldott az élet és az egy 19cm-es pénisz. Tudom nem óriási de ez is valami.



#pénisz #Nagy Sándor a hódító
2014. febr. 10. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lehet persze, rengeteg nő van akinek ez a legfontosabb
2014. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Őm ... Ne menj oda hozzá hogy :"Szia,19cm-es farkam van!"

Kicsit furcsa kezdés:D

De hát ha összejön egy nővel és lefeküdtök,igen lehet hogy nagyon imponál neki,vagy tökéletes neki stb..

Attól függ milyen értelemben érted. Ne ezzel ismerkedj. De lehet ha lefeküdsz vele attól jobban vonzódik hozzád (tehát jobban vágyik rád:D )

2014. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat. Mentek a zöld kezek. :)
2014. febr. 10. 18:31
 4/17 anonim ***** válasza:
biztos sok lány bukik rá, mondjuk engem pont nem érdekel az ilyen mert az ázsiai fiúk jönnek be nekik meg kicsi a méretük, de ha egyszer ők tetszenek akkor ők tetszenek :D
2014. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Odáig el is kell jutni hogy te a farkad elővedd... előbb fel kell szedni a csajt.

Ahhoz viszont kell a kölcsönös vonzalom.

Ha nem érdekled, lehet neked bármekkora...

2014. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

szerintem is sok srác izgatónak találja, ha egy alacsonyabb srácnak nagyobb pénisze van, mert a testéhez képest sokkal nagyobbnak tűnik.

bár tényleg ismerkedésnél azért nem ez az első szempont... vagy letolt nacival mész oda a csajhoz vagy megmondod neki első talin, hogy "19 cm a péniszem, járunk?"

lehet belsőleg, lehet külsőleg is kellene változnod... esetleg ha küldesz képet vagy írsz magadról pár szót privátban, adhatok tippeket stílusra, belső tulajdonságokra, stb....

2014. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az érdekes, mert a 170 cm tényleg nem sok. Ez alapján még én is magasabb vagyok nálad. A 19 cm-es férfiasság ugyanakkor mindenképpen elismerésre méltó, arra igazán büszke lehetsz. ;) Hány éves vagy amúgy, megkérdezhetem? ;)


28/L

2014. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam :D srác helyett csajt akartam írni... hihi
2014. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Hát nem tudom..pasi vagyok 17 cmes a péniszem 178 cm vagyok de néha még igyis zavar a magasságom. vannak sulimba ilyen te magasságbeli kölykök..általába nekik a legnagyobb az arcuk.. de én tudom magamról,hogy helyes izmos vagyok és tapasztalatbol mondom,hogy a farokméret eléggé utolso szempont. Ahhoz hogy egy lányt ágybavigyél. Pl a legtöbb lánynak a mosolyom tetszik a legjobban. Lehet ezzel előbb bevágódok mint ha te igy nyitsz hogy sziaaa 19 cmes a fütyim. :) de hajrá:)
2014. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Na azt ezzel nagyon megáldott téged az élet. A 19 cm-rel már fájdalmat okozol.
2014. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!