Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Különc lennék? Kérdésed túl...

Különc lennék? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Lányokhoz szól a kérdésem.

17 éves fiú vagyok.


Szeretek ingekben(leginkább fekete) járkálni.

Alap öltözködésem általában 1 fekete,vagy kék farmer,fekete bakancs,(na nem ez a térdi érő túrabakancs,szolidabb),illetve kék/fekete zakó(ebből is a visszafogottabb,tehát rövid derékig érő,vékony)


Ha zakó van rajtam akkor általában az alá valamilyen póló.


Tekintve,hogy szeretek elegánsan öltözni,ezért általában ezeket variálom,más szinü nadrág,más póló,más ing stb.


Ez ugyebár eltér az átlag öltözködéstől(amiket én látok kortársaimon az általában valamilyen szines póló,szabadidőnadrág,meg valamilyen szines kapucnis felső).


Kérdésem,hogy mi a véleményetek arról ha valaki így öltözködik?


Ehhez természetesen nem párosul ilyen felállított,23cm-es haj oldalt levágva,abból is visszafogottabb.(van hogy felvan waxozva,de az se ez a divatmajmokat követő módon)



2014. febr. 9. 18:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond, bár mutathatnál egy képet, ahol így vagy felöltözve :) arcod kitakarhatod.
2014. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha típust kell meghatározni, akkor te indie vagy(mármint az átlag indiek közé tartozol).
2014. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem pl nagyon bejön ha egy srác így öltözik :)
2014. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem ruha alapján leszel különc,hanem a gondolkodásos,stílusod alapján!
2014. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!