Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Különc lennék? Kérdésed túl...

Különc lennék? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Lányokhoz szól a kérdésem.

17 éves fiú vagyok.


Szeretek ingekben(leginkább fekete) járkálni.

Alap öltözködésem általában 1 fekete,vagy kék farmer,fekete bakancs,(na nem ez a térdi érő túrabakancs,szolidabb),illetve kék/fekete zakó(ebből is a visszafogottabb,tehát rövid derékig érő,vékony)


Ha zakó van rajtam akkor általában az alá valamilyen póló.


Tekintve,hogy szeretek elegánsan öltözni,ezért általában ezeket variálom,más szinü nadrág,más póló,más ing stb.


Ez ugyebár eltér az átlag öltözködéstől(amiket én látok kortársaimon az általában valamilyen szines póló,szabadidőnadrág,meg valamilyen szines kapucnis felső).


Kérdésem,hogy mi a véleményetek arról ha valaki így öltözködik?


Ehhez természetesen nem párosul ilyen felállított,23cm-es haj oldalt levágva,abból is visszafogottabb.(van hogy felvan waxozva,de az se ez a divatmajmokat követő módon)



2014. febr. 9. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy különleges, nyugodjál meg. Ez is csak egy stílus, semmi extra.
2014. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem,csak folyton baszogatnak,hogy lehet így öltözködni.

Meg ha kikell valahova öltözni,picit gondban vagyok. :D :D

2014. febr. 9. 18:37
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Különc? Ugyan, kérlek. Csak egy újabb birka, aki ugyan nem a mainstream trendet lovagolja meg, de ugyanúgy megy valami után. Ráadásul ítélkező is.
2014. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem nincs veled semmi baj (:

aranyos lehetsz..

2014. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Valami után menni kell,nem gondolod?
2014. febr. 9. 18:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Valami után menni kell? Nem, az árral szemben kell úszni. Vagy, maximum a saját fejed után.
2014. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 csingilingg84 ***** válasza:
Nekem tetszik, ha valaki így öltözködik. Kevés emberen tapasztalom ezt a környezetemben. Én lány vagyok, blúzokban és ingekben járok + szoknya és engem is mindig csesztetnek, valamiért úgy néznek a szoknyás emberekre, mint a félőrültekre. :/
2014. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fernando_09 ***** válasza:
Én fiú vagyok. De csak azt szereném neked mondani, ha neked ez tetszik, igy öltözz, nincs ebben semmi extra. Ne foglalkozz mások véleményével. Te igy érzed magad jól és kész. Nézd meg a Rockereket vagy az EMO-sokat, őket is sokan megszólják mégis leszarják, nekik igy jó.
2014. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy van egyéniséged mert a mai fiúk nagyon egyformák.
2014. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, sőt tetszi ha egy fiú így öltözik :) A fekete ingért extra pirospont jár :D
2014. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!